Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Talizni akarok vele de félek...

Talizni akarok vele de félek hogy átázok?🩸🩸

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel szombat vagy vasárnap akarok talizni de nekem ma jött meg és nagyon sok van. Kb fél óránként kell betétet cserélni és ha elmegyek városba ott nyilván órákat leszek (szinte egésznap), és nem rohangálhatok fél óránként a wc.re. Szerintetek merjek elmenni?

2021. okt. 8. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Inkább nem :d
2021. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk tampon betet kombo?
2021. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tampont soha nem használok
2021. okt. 8. 12:10
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Vannsk ultra nedvszivó betet.
2021. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tampon vagy kehely? Ha ezektől idegenkedsz, akkor én a helyedben inkább halasztanám a találkozót.
2021. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Hány éves vagy? Mi bajod van a tamponnal? Nekem 12 évesen jött meg, a harmadik alkalommal már tampont használtam és soha többé nem bajlódtam a betéttel. Mondjon bárki bármit az nem csak átázós baleset veszélyes, de szaga is van… én éreztem többször is másokon.
2021. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Ha fél óránként betétet kell cserélned, akkor nem megfelelő a méret, amit használsz. Nyugodtan tehetsz be nappalra is éjszakait.

De ha ennyire problémás a helyzet, akkor inkább elhalasztanám a helyedben egy hétten a talit.

2021. okt. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Kehely.

De amúgy nem hangzik egészségesnek ilyen mennyiségű vérzés... Doki mit mondott rá, mi az oka?

2021. okt. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Van ilyen üdítő, hogy hohesc+vas,vagy pl joreggeltkekszben is van talán vas, vagy húsokban, céklában, sóska, spenót, lehet, hogy pl babban is van meg ilyenekben, szal asszem be kéne vasat vinni a szervezetedbe, ha ennyire brutál módon vérzel, mert lehe,t hogy vashiányos vagy. De amúgy lehet,hogy ezt a talit most én is lefújnám, de fogalmam sincs. Meg én nem értek ezekhez a vitaminos dolgokhoz.
2021. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%
*Ja meg mégegy gyors,hogy nemtom pl milyen betéted van, pl egy fél órára talizhatsz a barátnőddel esetleg, de lehet jobb lenne, ha most ő menne hozzátok, ha ez megoldhato; és akkor pl éjszakai betétet használhatnál akár, ha annyira nagyon durván "folysz".
2021. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!