Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Talizni akarok vele de félek...

Talizni akarok vele de félek hogy átázok?🩸🩸

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel szombat vagy vasárnap akarok talizni de nekem ma jött meg és nagyon sok van. Kb fél óránként kell betétet cserélni és ha elmegyek városba ott nyilván órákat leszek (szinte egésznap), és nem rohangálhatok fél óránként a wc.re. Szerintetek merjek elmenni?

2021. okt. 8. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
13%

*vagy pl otthon rögtön le is tudsz zuhanyozni,ha akarsz, vagy pl olyat is hallottam már egyszer, hogy valaki ráhúzott mégegy bugyit az eredeti, belső bugyijára.(De én nem tudom, mennyire megy szét, mennyire feszülhet szét az a másik bugyi,mert nem kéne ,hogy kinyúljon , a másik dolog, hogy pl a mosáshoz nemtom menyni van most neked odarakva, de szal hogy rendszeresen duplát venni azt nem lehet, kivéve,hogyha olyan sok bugyid van)


Meg még asszem a K -vitamin is ilyen véralvadással vagy ilyesmikkel kapcsolatos, ennek nem néztem utána, talán pl k-betűs ételekben van, pl káposzta, szal ilyen zöldségcuccokban pl sok,de én ezeket pl nem tudom, de én arra emlékszem,hogy egyszer csináltam egy kiselőadást, amiben volt szó arról, hogy a kismamáknak szülés előtt ajánlatos lehet sok kávitamint bevinni a szervezetébe, vagy nem tudom, de valami ilyesmi volt,hogy ne kapjon agyvérzést a gyerek(?) vagy valami ilyesmi


szóval nekem tehát a vas meg a k-vitamin jutottak eszembe



DE NEM VaGYOK DOKi, szóval NEMÉRTEKHOZZÁANNYIRA


Tehát ezeket most csak leírtam,hogy mikre emlékszem. De szal nem vagyok orvos,de szal sok mindent írtam; de nem.


Tehát ezek csak amikre emlékszem, és mégegyszer mondom, én Nem értek hozzá.

2021. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom utolsó...már az Abigéles kérdésnél megfájdult tőled a fejem. Mi ez a szóf.sás?
2021. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
98%

#11:

Az istenedet már, írd már le az egészet 1 válaszban, cseszdmeg!

2021. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%

11-es, te még magyarul se tudsz fogalmazni 🤦‍♀️ Jó isten gyere le!


Kérdező! Nagyon nem normális, hogy ennyire vérzel, ezt ki kéne vizsgálni mi okozza!

2022. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!