Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másnak nem hiányoznak a...

Másnak nem hiányoznak a gyerekkori barátai és a "régi szép idők"?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon hiányzik 3-4 barátom gyekekkoromból.

Annyira szép emlékeim vannak, mennyit játszottunk, egymáshoz átmentünk, napsütésben bicikliztünk, mikor még a szüleinknek szólni kellett sötétedéskor hogy menjünk be mostmár és hagyjuk abba a játékot, sajnos ezek ez idők elmúltak, hiányzik 2007-2012, egyszerűen annyira szép volt minden akkoriban...



2021. okt. 10. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert az összes kétszínű volt.
2021. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Ó dehogyis nem..a 2000 évek eleje volt a legszebb időszak az életemben. Az a szerencse, hogy a nagy része rögzítve lett annó 3 vhs kazettára amiket már átkonvertáltunk cd-re..így bármikor visszanézhetem. :D

23F

2021. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2021. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen a múltban nem mennék vissza mert értelmetlen, viszont a jó dolgokat átélném amiben akkoriban volt részem.
2021. okt. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Csak 1 gyerekkori barátom nincs meg így 34 évesen, de nem hiányzik.

A régi "szép" idők sem hiányoznak

2021. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2021. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem
2021. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Nekem nem voltak barátaim, a gyerekkorom is szar volt. Egyedül az első cicám hiányzik abból az időből.
2021. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

De. Nekem az általános iskolás barátnőim hiányoznak. Mi is mindig átmentünk egymáshoz, suli után találkoztunk. Hétévégén msn-eztünk :D Suliba is miattuk szerettem járni. Jó kis csapatunk volt. Mikor kezdtük a középiskolát, akkor kezdett el népszerű lenni a facebook. Még nem használtuk rendszeresen akkor. Sajnos meg is szakadt mindenkivel a kapcsolat. Mindannyian másik középiskolába mentünk. Utána facebookon láttam, hogy lettek új barátnőik, első szerelmek stb...

Tényleg jó lenne visszamenni abba az időbe...

27N

2021. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is. Elköltöztünk panelból falura 10 éves koromban és sulit is váltottam, nagyon sírtam miatta, mert az összes barátom ott volt. Akkor még nem volt net, hogy kapcsolatot tarthassuk, levelezi meg drága és lassú volt. Sajnálom azóta is, hogy a legjobb barátnőmet elvesztettem. 😢 Most már fb-on 20 év elteltével nem tudom felmelegíteni a kapcsolatot, főleg mert kint van Angliában. :(
2021. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!