Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon velem van a probléma,...

Vajon velem van a probléma, hogy bánt az, hogy barátnőm semmivel se lepett meg szülinapomra?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmről van szó, már 10+ éve vagyunk barátok. Már lassan 3 hete volt a szülinapom, és minden évben megszoktuk egymást ajándékozni különböző dolgokkal és el is szoktunk valahova menni. Viszont idén még felköszönteni is szinte elfelejtett, és semmivel se lepett meg stb. Tényleg amikor erre gondoltam akkor nagyon rosszul éreztem magam, hogy most én tényleg azon rágódok, hogy nem adott nekem semmit, kicsit telhetetlennek éreztem magam, de nem az ajándék van a hangsúlyban, hanem, hogy nem törekedett semmivel, hogy egy kis örömet is szerezzen, vagyis a szándék.

2021. okt. 18. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Veled. Nekem 20 éve ugyanazok a barátnőim, és van hogy egy két hónap múlva köszönjük fel egymást, mert akkor találkozunk vagy akkor jut eszünkbe, ebből még soha nem volt sértődés. Ez tök gyerekes dolog. Ajándékot várni meg főleg az.
2021. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Mi barátokkal nem is ünnepeljük, én azt se tudom, hogy melyiknek mikor van, aztán amúgy best haverok vagyunk. Ők se vágják én szülinapom. Senkit nem érdekel nálunk.
2021. okt. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem veled van a probléma. Én tökéletesen értem, hogy mire gondolsz. Nem az ajándék a lényeg, ha hanem a szándék. Az, hogy gondol rád. Neked sokkal többet jelent ez a barátság, mint neki, sajnálom.
2021. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se veled van a gond.Nyilvan az embernek jól esik ha a szülinapjan gondolnak ra, és kicsit kedveskedni akarnak neki akár egy ajandekkal vagy egy jo programmal.Nos ez esetben a te baratnodnek nem volt fontos hogy kedveskedjenek neked valamivel..
2022. ápr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedveskedjen* elírtam bocsi
2022. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!