Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez nyomulásnak számított?

Ez nyomulásnak számított?

Figyelt kérdés

Tegnap egy sráccal találkoztam, beszélgettünk, fagyiztunk.

1-2 havonta össze szoktunk futni, hogy kivel miújság van , mert régebben nagyon jóban voltunk, egy helyen dolgoztunk, meg edzeni is együtt jártunk, és bár messze kerültünk egymástól, még jóban maradtunk és néhány hetente össze szoktunk futni.


Tegnap megemlítettem neki, hogyha volna kedve, még a nyáron találkozhatnánk egyszer, mert nagyon jól éreztem magam vele, esetleg egy közös edzés vagy futás is szóba jöhetne, mint régen.


Erre annyit felelt, hogy persze, meglátjuk majd. Meg még megbeszéljük.

Mondtam neki, hogy nyugodtan írjon messengeren is, ha unatkozna otthon vagy melóban.

Aztán elköszöntunk egymástól.


Szerintetek ez már nyomulásnak számított? Nem állt szándékomban erősködni, nem tudom, ez az volt? Erősködés, erőltetés, nyomulás?


Megvárnátok, míg esetleg ő ír rám (az sem idén lesz 😅), vagy kezdeményezzek én?

A srác egyébként sose hívott el dumálni, fagyizni magától, de tegnap ő hívott fel és kérdezte hogy ráérek-e. Nagyon meglepett, mert soha se kezdeményez. Se beszélgetést, se semmit.ugyhogy ennek kifejezetten örültem.

Ezért kérdezem, hogy várjak ismét, hogy vajon legközelebb (talán újra 2 év múlva) ő fog keresni, vagy hivjam fel\irjak rá még a nyáron én, hogy csináljunk valamit?


A tegnapi után eléggé szégyellem magam picit, nem akarok a nyakán sem lenni folyton és zavarni őt.

24L



2021. aug. 7. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Fagyiztatok a 15 fokban? LOL.
2021. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem volt nagyon nyomulós. Én a helyedben kb 2 hét múlva megkérdezném, hogy szeretne-e edzeni veled, mert unatkozol
2021. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En nem irnek. Ha 2 hetig nem ir, az is jelent majd valamit, akkor meg mar plane nem irnek. Boven kezdemenyeztel tegnap, szerintem eleg ennyi.
2021. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Írjál neki, örülni fog neki a srác, hogy érdeklődsz! Mindig is örültem, ha egy csaj rámírt. 😃
2021. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fejlemény: eltelt már másfél hónap és nem keresett :( én még nem vettem fel vele a kapcsolatot azóta sem. Félek, hogy már nem érdeklem őt.
2021. szept. 24. 22:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy nokent ferfihoz gesztus volt, es nem akart belemenni. Vagy azert, mert van valakije, vagy masert. Nincs okod szegyenkezni, de nem akar toled tobbet, es meg ha szivesen is futott volna, felt, hogy ez tobbet jelent.
2021. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!