Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csúnya emberek, szerintetek...

Csúnya emberek, szerintetek az emberek rosszul bánnak veletek vagy ugyanúgy viszonyulnak hozzátok mint másokhoz?

Figyelt kérdés

Itt sokan azt mondják, hogy csak a fejemben van ez az egész.

Ezért más csúnya emberek tapasztalatait szeretném kikérni, hogy lám én nagyítom fel az egészet vagy tényleg létezik a társadalmi probléma.


2021. okt. 27. 16:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Sőt szakmailag professzionálisabban kezelnek. Jobban számít a szavam a szakmámban, mint egy vonzóbb embernek.
2021. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Velem ugyanúgy bánnak. A világ egy tükör, ha az ember kedves másokkal, akkor vele sem fognak bunkózni csak a külseje miatt. Mindenkivel normális vagyok, és velem is azok mások.
2021. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha kövér, puffadt arcú, pattanásos vagyok, sokkal kevésbé segítőkészek velem az emberek. Lehet mondani, hogy én viselkedem máshogy, de szerintem hülyeség. Egyszerűen aranyosabb a fejem, ha lefogyok, kissé gyerekes is, és szerintem ez kedvességet, segítőkészséget vált ki másokból.
2021. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
78%
Épp ellenkezőleg szerintem. Nekem van egy pár az “átlagnál szebb” ismerősöm idősebb,fiatalabb korosztályban egyaránt. A “szép embereket” legtöbbször már akkor elítélik amikor még kisem nyitották a szájukat.. Mondván üres fejű úgyis , biztos egoista stb. Meghát sajnos az emberek irigyek is.. A szépség is persze relatív. Én személyszerint úgy gondolom mindenki szép a maga módján. Aki külső miatt ítélkezik az primitív.
2021. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Mese, igenis másképp viselkednek az emberek a külsőtől függően. Ha maszkban vagyok sokkal kedvesebbek és segítőkészebbek az emberek, mint amikor nem voltam. De elég egy szimpla öltözködés is, ha nem fontos valakinek a divat,már más a hozzáállás, mint az akinek igen. Az emberek felszínesek és külső alapján ítélnek elsősorban, aki mást mond az hazudik. Ne áltassuk magunkat, a dekoratív magamutogató ismerőseimmel mind segítőkészebbek az emberek messzemenően, mint velem, aki kevésbé az.
2021. okt. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak olyan élethelyzetek, amiben megnyilvánul a különbség, de ezek általában nem igazán fontosak. Pl. nekem ritkábban tartják meg az ajtót pasik bárhol, mint csinos, dekoratív csajoknak. Meg is értem mondjuk. De ahogy előttem is írta valaki, a kedvességgel többnyire lehet érvényesülni.
2021. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6


Oké, de akkor ezt a kedvességet úgy kell értelmezni mint valami kompenzálást a hátrányos külső miatt?

2021. okt. 27. 17:26
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2021. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én csúnya vagyok, és igen
2021. okt. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Régebben elég csúnyácska voltam (5-6 éve) és ég és föld hogy állnak hozzám az emberek.Amit észrevettem még hogy sokkal több lehetőségem is van, és ha elcseszek valamit az emberek hamarabb megbocsájtanak.

Csak az én tapasztalatom.

2021. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!