Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez pofátlanság a haveromtól?

Ez pofátlanság a haveromtól?

Figyelt kérdés
Mindig kölcsönkéri a biciklimet mert én azt vettem meg amit ő 2 éve akar magának megvenni de még mostse vette meg ma egy párszor engedtem neki de mostmár mindig kölcsönkéri ti mit mondanátok neki hogy ne haragudjon meg?
2021. okt. 31. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem adom! CSAK ennyit kell mondanod. Ha meg megkérdi, miért, akkor megmondod, hogy vegyen magának, ha biciklit akar.
2021. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj, de ez az én bringám és kell nekem, használni akarom. Kölcsönadtam már sokszor, nem akarom többször." És minden könyörgésére nemet mondasz.


Esetleg hozzáteheted még ezt ha gondolod: "Vegyél/kérj egy olcsóbbat ha bicikli kell."


Ezután már semmiképp ne add oda a cangát, mert lehet soha nem látod többet. Ha ezen összeveszik veled, mindegy, akkor amúgy is csak a bringa miatt volt veled jóban.

2021. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gézu vegyél magadnak, vagy szállj be a szerelési költségekbe.
2021. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 A kérjt a szülőktől értem, nem tudom hány évesek vagytok.
2021. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A tesztkörön túl vagy, ideje, hogy végre megvedd álmaid bringáját, hogy együtt is tekerhessünk.
2021. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondd, hogy: "Imikém, bocsi, de ezt magamnak vettem.Ha mindig kölcsönadom, akkor nem tudom használni.Pedig azért vettem, hogy én használjam."
2021. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Óvodás korunk óta barátok vagyunk én 18 ő 17 éves tavaly megharagudott mert nem adtam neki oda a robogóm elsőnek odaadtam utána megint el kérte és mondta hogy már nem fogja elkerni de megint el kérte azt mondtam neki hogy nem indul pedig tudta hogy indul mert látott vele
2021. okt. 31. 18:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előző kamu kérdésedben még motorról volt szó, nem bicikliről. Amatőr troll vagy még.
2021. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!