Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nem pofátlanság...

Szerintetek nem pofátlanság ez a barátnőmtől?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, lány. A tavaly új munkahelyre kerültem, ahol ugye új kolegák, minden. Az egyik csaj épp akkor vált el a férjétől, mert megcsalta. Nagyon maga alatt volt. Lassan összebarátkoztunk, aztán én tartottam benne a lelket, nagyon sűrűn járt hozzám beszélgetni, próbáltam neki segíteni, felvidítni. Utána úgy alakult, hogy beajánlottam egy pasinál, össze is jöttek. Én közben elköltöztem onnan, munkát váltottam. Kb. ny
2019. dec. 31. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
?
2019. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ár óta, mióta eljöttem, egy kezemen meg tudom számolni hányszor keresett. Karácsobykor arra se méltatott, hogy az üdvözletemre válaszoljon. Még szilveszterre se írt egy szót se. Sokszor kerestem, akkor is csak pár szót írt vissza.
2019. dec. 31. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem azért segítesz, mert szeretnél, akkor mérgelődni fogsz. Ilyen jellegű hálákodást nem érdemes várni. Van már egy élete, rád nincs annyi ideje.
2019. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hálálkodást várnék, hanem, hogy tartsuk a kapcsolatot. Plusz visszaírni, hogy boldog karàcsonyt nem azt jelenti, hogy hálálkodnia kell.
2019. dec. 31. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!