Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek egy nem meleg fiú...

Szerintetek egy nem meleg fiú ismerkedhet egy korabeli szintén nem meleg fiúval? Szeretnék barátkozni de mindig ez a meleg téma jön elő.

Figyelt kérdés
Már évek óta próbálkozom ismerkedni barátkozni emberekkel, de nem kérnek belőlem. egyedül érzem magam és ez nem jó. Fiú barátot szeretnék de nem vagyok meleg valahogy velük jobban kijövök. Érdekelnek a müszaki dolgok. Közös programok, sáta, beszélgetés, you tube, sportok, roller, és amihez még kedvünk lenne. Olyan valakit képzelek el aki 40. év alatt van és ugyszintén ezek az érdeklődési körei. Vagy ha eltérő akkor szivesen tanulnék tőle én is.

2021. nov. 2. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
A BARÁTSÁG már évezedek óta arról szól, hogy két ember barátkozik sezxuális orientációtól függetlenül. Két heteró fiú barátsága természetes dolog kellen, hogy legyen, nem egésze világos, ez miért okoz problémát.
2021. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Igen xd. Elég furán fogalmaztad meg a kérdést.

A normális barátok is ugyanezeket a dolgokat akarják.

Illetve meleg és nem meleg férfiak is lehetnek barátok.

Felnőttkorban nehezebb barátkozni viszont annál tartósabb.

Mivel a gyerekkori barátokkal az a baj hogy ritkán nőttök fel hasonló felnőttekké. Illetve messze sodorhat az élet egymástól. Más egyetemre mentek vagy valamelyikőtök nem tanul tovább. Egyikőtök olyan kapcsolatba kerül hogy elhidegül tőled.

Kimész vidékre vagy külföldre élni stb.

Barátságok állandóan köttettnek, ideiglenesen felfüggesztettnek vagy teljesen megszűnnek.

Így inkább arra ösztönözök mindenkit hogy menjenek és élvezzék az életet. Legyenek nyitottak az új emberekre, új élményekre

2021. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Küzdöttem én is ezzel, sokat voltam egyedül, vagy csak időszakos "barátaim" voltak, akik nem kerestek egy idő után, vagy összevesztünk és "örihari" lett, de legalább kiderült, hogy nem voltunk egymáshoz való haverok. Könnyen ismerkedek, de az élet gyakran elsodor mellőlük. Szeretném ha ez változna, és valaki végre megtapadna, vagy akár többen is.
2022. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!