Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hól lehet megismerkedni...

Hól lehet megismerkedni Budapesten élő Afrikai vagy indiai származású emberekkel? Nem a migránsokra gondolok.

Figyelt kérdés
Szeretnék Afrikai vagy indiai emberekkel ismerkedni, Kiváncsi vagyok rájuk és a kúltúrájukra is. Azt hallottam hogy rendkivül barátságossak és kedvesebbek. Van valamilyen csoportjuk?

2021. nov. 3. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem a migránsokra akkor kikre? Akik már itt születtek? Azok meg más nem afrikaiak vagy indiaiak.
2021. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Egy Magyar helyesírási szótár neked sem ártana,az biztos!😀
2021. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
* más=már
2021. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Valahogy úgy kezd, hogy abbaluh akhdu kóka kóla?
2021. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

7. kerületben sok néger, arab - és egyéb nép él!

Menj el ottani pubokba, szórakozóhelyekre! Mindenhol fogsz találni színesbőrű férfiakat!

2021. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nőket
2021. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gazdasági(esetleg orvosi) szakokon sokan vannak. Ide jönnek egy csomóan tanulni. Ilyen körökben biztos találsz.
2021. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy nem migránsokkal akarsz ismerkedni? Akkor kivel akarsz? Ha külföldről jön, de Magyarországon él, akkor csak migráns lehet.


Én egy indiai származású (Mauritius szigetéről jöttek Mo-ra, sok ott az indiai) családot ismertem csak valamennyire, a Bokréta utcában volt (van?) egy kicsi éttermük. Mindig barátságosak voltak és sokszor kezdeményeztek beszélgetést amikor már törzsvendég voltam. Ez kicsit organikusabb, de közel se feltétlen sikeres módja az ismerkedésnek.


Én a helyedben írnék valamelyik 'Budapest expats' facebook csoportba, hogy szívesen ismerkednél XY kultúrából származó emberekkel, mert szívesen tanulnál tőlük. Te meg mondjuk cserébe mesélnél magyar dolgokról, esetleg nyelvet gyakorolnátok. Viszont ajánlom, hogy Afrikát szűkítsd le legalább az 5 nagy régió egyikére. Sokkal jobban hangzana, mert így azt a hatást kelti, hogy egy homogén tömbként kezeled az egész kontinenst.


Illetve az India in Hungary (Indiai Kulturális Központ) programjait is szemlézheted, hátha valami szimpatikus.

2021. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Tényleg nem szégyelled magad, amikor ilyeneket írsz a saját anyanyelveden? A második válaszoló vagyok.
2021. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

#9:

Nem akarnál valahol máshol kötözködni?

2021. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!