Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges úgy beszélgetni...

Lehetséges úgy beszélgetni valakivel ha nincs közös téma?

Figyelt kérdés

Kissé furán fogalmaztam de kifejtem.

Haverkodni barátkozni akarok azt akarom, hogy kedveljenek de az osztály társaimal egyszerűen nincs közös téma a cigin kívül az meg nem olyan amiről tartalmasan lehetne beszélgetni:D Márpedig szerintem ahhoz, hogy értelmes beszélgetés legyen kell valami közös téma/érdeklődési kör amiről lehet beszélni, hogy ne csak üres beszélgetés legyen. De ilyen abszolút nincs szerintetek érdemes erőltetni vagy inkább keresek más embereket akikel lehet haverkodni?


2021. nov. 9. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
inkább próbálj osztályon kívül barátkozni - tutira nem egyedi érdeklődési köröd van, biztosan találsz magadnak hasonlókat....
2021. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Miért ne lenne közös téma? Ezt fejtsd ki bővebben, mert nehezen tudom elképzelni.
2021. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!