Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudok fiúkkal beszélgetni?...

Nem tudok fiúkkal beszélgetni? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés

Osztályomban lévő fiúkkal nem megy. Nem találok közös témát, meg semmit. 1,5perc után való életben és platformokon is vége a beszélgetésnek.

Hogyan tudnék beszélgetni fiúkkal?



2021. jan. 25. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Eddig nem megfelelő partnerekkel beszélgettél. Akivel nem találsz közös témát és elhal a beszélgetés, azt teljesen felesleges lenne erőltetni.

Van akivel nekem is olyan keserves beszélgetnem, mintha uránt bányásznék, mással meg nem. Légy türelemmel, meg fogod találni azt, akivel szinte egymás szavába vágtok, annyi mondanivalótok lesz egymás számára.

2021. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az osztályból én sem igazán beszélek fiúkkal, sőt nem sok fiú barátom van pedig nagyon sokat ismerek. Ez egyszerűen azért van mert teljesen más az érdeklődési körünk. A korombeli 16-17 éves fiúk (akiket ismerek) nagyjából csak a játékokról, kocsikról, motorokról beszélgetnek amihez nem igazán tudok hozzá szólni. Viszont vannak olyanok akikkel van közös témánk, lehet ez zenei érdeklődés, esetleg sorozat vagy valamilyen könyv. Ne legyél zárkózott ismerkedés terén és akkor biztosan meg fogsz ismerni olyan srácokat akikkel te is tudsz beszélgetni! :)
2021. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha éppen nincs téma, akkor csak viccelődjetek, lazuljatok, szervezzetek programokat.
2021. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kártyázhattok is, vagy játszhattok valami interaktív játékot.
2021. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves is vagy?
2021. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
5.anonim én is pont ezt akartam kérdezni.
2021. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
16 vagyok.
2021. febr. 3. 20:13
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a az eddigi válaszokat!
2021. febr. 3. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!