Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el neki?

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel neten ismerkedtem meg, rengeteget beszélgettünk és megszerettem őt. Nem kell félreérteni, nem vagyok szerelmes, mert sosem találkoztunk még, és azt sem tudom hogy néz ki mert képe sincs fent, de mégis valamiért nagyon szeretem őt, csak nem tudom hogy mondjam el neki hogy ne értse félre. De úgy érzem hogy el kell mondanom, nem tudom miért. Mégis félek hogy félreértené,s nem akarna beszélni velem többet.

2021. nov. 12. 02:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki semmit mondanod, kedveled, ő is tudja, hiszen nem beszélgetnél vele, ha nem így lenne.
2021. nov. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Ez így meredek, mert csak egy általad elképzelt ideába vagy belezúgva.
2021. nov. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Írás alapján, egy rávetített elképzelés amit érzel. Szerintem úgy utalj rá maximum, hogy nagyon kedveled írása alapján, jó vele beszélgetni.
2021. nov. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam én is, csak annyi, hogy én nem csak barátként tekintettem a srácra, hanem szerelmes voltam és vagyok is belé, mivel már három éve és két hónapja, hogy egy párt alkotunk.

Azt írtad, hogy nem vagy szerelmes belé, hmm de akkor miért vágyol annyira arra, hogy el mond neki, hogy szereted, mégha csak barátilag is?

2021. nov. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez az amit nem értek én sem :))
2021. nov. 12. 08:41
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy azt mond neki hogy nagyon szereted xd mert azt valszeg tényleg félreértené

Nekem is vannak netes lány barátaim de sosem mondták még hogy nagyon szeretnek csak hogy bírnak/kedvelnek stb

de ha te tényleg nagyon szereted akkor viszont nem hiszem hogy csak barátként tekintenél rá xd ezt neked kell tudni

20F

2021. nov. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem is fogom azt mondani, esetleg csak annyit hogy kedvelem,de lehet most már azt sem.
2021. nov. 12. 09:39
 8/13 anonim ***** válasza:
6# Vagyok: Te tudod de ha többet érzel akkor lehet hogy érdemesebb lenne elmondani neki lehet hogy ő is érez valamit ami már nem igazán mondható barátni szeretetnekxd
2021. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondhatod neki h szereted tudja szerintem h nem úgy
2021. nov. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem csak simán hozd fel burkoltan a találkozást... Abból sokminden ki fog derülni.
2021. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!