Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Online térben miért nem tudom...

Online térben miért nem tudom megtalálni az embereim? Közülük mindenki önző, magával foglalkozó, néha bunkók is - akiket eddig ismertem. 20/L

Figyelt kérdés

Tényleg komolyan gondolom az ismerkedést. Egyáltalán nincsenek barátaim. Szeretnék igaz barátokra találni, így annak megfelelően viselkedem. Offline (élőben) nem merek hozzászólni senkihez, remegek már a gondolatától is.

Az interneten önmagam tudok lenni, észre is vettem, hogy gyorsan megkedvelnek az emberek. Felületesen persze, mivel nem lehet azonnal kiismerni valakit.

De szerintem csak azt kedvelik bennem, hogy jó hallgató vagyok és tényleg érdeklődöm feléjük +lelkesítő/beszédes is vagyok. Mindenkinek csak egy “pótkerék” vagyok, és nem kapom vissza azt a mennyiségű figyelmet és érdeklődést, amit én adok nekik. Egyoldalú. Pióca sem vagyok, aki rátelepszik a zsákmányára. Próbáltam már külföldiekkel is társalogni. Konkrétan ez megy már 1 éve és belefáradtam. Mindig nekem kell keresnem őket. Kivéve, ha dicsekedni akarnak valamivel.

Valami hack, hogy megtaláljam a társaságom?



2021. nov. 12. 18:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, nálam nem így mennek a dolgok. A barátaimat szeretem, meghívom őket magamhoz, főzök nekik, készítek ajándékot, meglátogatom őket, megyünk programokra, stb. Ezt az online tér nem adja meg számomra.
2021. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

11-es (11.13. 14:33)

Könyörgöm. Barát találásról írtál.

Most meg már arról írsz hogy, a valóságban, vagy az online világban talált barátokkal személyes ismeretséget is kialakítottál. ;(

2021. nov. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem. Én azt írtam, hogy online térben beszélgető partnert, havert lehet találni szerintem.

Barátot én nem tudok virtuálisan találni.

De ha nem nekem szántad, akkor elnézést kérek, nem akarok kötözködni, lehet félre olvastam.

2021. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!