Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy osztálytársam szerinte...

Anonimus^o^ kérdése:

Van egy osztálytársam szerintetek mi baja?

Figyelt kérdés

A srácnak vettem szülinapjára egy kb 7 éveseknek való összeszerelős fém autót a srác most lett 17 éves és másfél óráig szerelte.

Milyen szellemi problémákkal kűzdhet?


2021. nov. 23. 08:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%

Az emberek egyre hülyébbek lesznek, a kor előrehaladtával... :-)


17 évesen inkább p*un.cit húzna a farkára, nem fémautókat építgetne... :-)


Amúgy meg nagy valószínűséggel az a baja, mint az összes hasonló korosztályban lévőnek: dekoncentráltak, érdektelenek, életuntak, figyelemhiányosak, akarnokok, beképzeltek... :-)

2021. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Miért küzdene szellemi problémákkal? Lehet, hogy csak pocsék a kézügyessége. És te miért vettél neki 7 évesnek való ajándékot? Ezzel akartad tesztelni a képességeit?
2021. nov. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Ennyiből kb semmire sem lehet következtetni.
2021. nov. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1. igazad lehet

2. igazából kamerában néztük végig amíg összerakja és azért vettem neki ilyet szoktunk ilyennel szórakozni valaki egyépként a srác nagy f1 fan

2021. nov. 23. 08:47
 5/19 anonim ***** válasza:
98%

EgyéPként???

Inkább a nyelvtan órákon figyelnél, Nyomikám😂😂😂

Remélem a srác rájön, micsoda kétszínű kis görény vagy, azt jól elküld majd a piçšába😝

2021. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Naszóval... 17 éves lett, erre te vettél neki egy kisgyerekeknek szánt ajándékot. (ami eleve sokat elmond rólad, van idősebbeknek szánt F1 ajándék)


Erre az a bajod, hogy ő tisztességgel elfogadta, és még neki is állt összerakni?


Mit vártál? Hogy beledobja izomból a kukába? Azt tartottad volna helyesnek?


Ő a helyzethez képest a legjobban reagált - ajándékot kapott ami passzol az érdeklődési köréhez, kirakja ha már kapta.


Engem a te mentális problémád érdekelne, hogy mégis mi célod volt ezzel az egésszel.

2021. nov. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%

Engem is inkább az érdekelne, hogy neked milyen problémáid vannak és miért nem figyelsz oda nyelvtanon.


Mielőtt másokat fikázol, nézz inkább magadba, mert a másik srác se nyomibb nálad!

2021. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"...igazából kamerában néztük végig amíg összerakja..."


Elképzelem, ahogy elkezdte volna verni a lompost és aztán észreveszi a rejtett kamerát... :-)


...,embert barátjáról... :-)

2021. nov. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Neked milyen szellemi problémáid vannak kérdező? Diszleksziát már megállapítottam. A tahóságot és a nyomorékságot is. Többi?
2021. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9es több lről nem tudok de szólj ha találsz még valamit
2021. nov. 23. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!