Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg merjem adni a lakhelyem...

Meg merjem adni a lakhelyem címét?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja beszélgetek egy lánnyal Instagramon. InterPals oldalon ismerkedtünk meg, ő Dél-Korában él. Angolul beszélgetünk. Sok képet küldött már, hogy milyen helyeken jár, a hörcsögéről is küldött már képet, viszont őt magát sosem láttam, csak egy képen, amin háttal áll. A napokban felhozta a témát, hogy küldene nekem képeslapot, mert a helyen ahol most kirándulni van nagyon szép és talált egy szép képeslapot. Anyám viszont nem engedi, hogy megadjam a címem, nehogy aztán kiderüljön, hogy ez a lány nem is az, akinek gondolom. Lehet valami alternatív módja, ahová küldheti nekem a képeslapot? Ha van, hogy működik? Sosem kaptam és sosem küldtem még ilyesmit, és nagyon el vagyok tévedve.

Nem is tudtam melyik kategóriába írjam a kérdést, kicsit bonyolult. Köszönöm a válaszokat!

18/L



2021. nov. 27. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Postafiokot berelsz es oda kuldeted. Havi 5000 huf kb vagy tobb asszem.


Ha azt veszed,h egy nyelvora tanarnal 3000-4000 huf,akkor megeri.

2021. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De meg akar meghivni 1-2 honapra is megeri a nyelvtanulas miatt. Ugy h ti fizetitek a kajajat.
2021. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Add meg anyukád vagy apukád munkahelyi címét.


Nem adnám így ki a lakcímemet. Sosem lehet tudni.


Én mikor randizgattam srácokkal akkor se engedtem soha,hogy ide jöjjenek akár az utcába is,vagy haza hozzanak.


Egyszer be is igazolódott a dolog,mert lett egy zaklatóm. Szerencsére ő sem tudta a lakcímemet.


1-2 hónap nem nagy idő ismeretségre.

2021. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja az lemaradt,hogy sajnos sok pasi adja ki magát lánynak.


Nagyon óvatosnak kell lennie ebben az online világban

2021. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!