Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kismamaként, új lakhelyen,...

Kismamaként, új lakhelyen, kisbabával, kiskutyával, hogyan tudnék barátnőket, ismerősöket keresni? Olyan valakit akire lehet számítani, amikor nincs otthon a párom meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Totál egyedül vagyok, a postára se tudok elmenni, se a boltba, senkihez szólni, senkihez fordulni. Már arra is gondoltam, hogy keresek valami kislányt aki heti 2-3 órát pénzért vigyázna a kutyára, gyerekre stb. Nagyon szánalmas vagyok, igaz? :/
2019. jún. 23. 18:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem "kihasználás" miatt szeretnék ismerkedni, csak úgy általában.. :)
2019. jún. 23. 18:18
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy szánalmas, csak ötletekben szegény. Vidd le sétálni a parkba gyereket, kutyát, rengeteg kismamával lehet játszótéren ismerkedni. Ahhoz, hogy barátaid legyenek, ki kell mozdulnod otthonról!
2019. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Nem igazán értem miért nem tudsz elmenni boltba vagy postára ?

Én 6 hónapos gyerekkel kutyával költöztem új helyre. Nem volt egyszerű , de azért megoldottam. Kutyát meg ugye vinni kell sétálni ha esik ha fúj. Voltak necces napok az igaz. Betegen beteg gyerekkel esőben. De sétálni mentünk gyorsan sírva, de mentünk. Most 4 éves a gyerek, munka , kutya gyerek , egyedül vagyok itthon párom külföldön dolgozik. Szóval már az esti kutyaseta is a miénk. De megoldjuk mert meg kell , oldanunk. És amúgy nem olyan gáz.

2019. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Illetve , lettek barátaim , jatszoteren össze ismerkedtem anyukakkal. Mostmár azért lehet rájuk számítani , pl ha szülőire kelett mennem akkor vigyaztak a gyerekre. Meg a szomszedommal is jóban lettünk. Néha na nagyon gáz volt a helyzet akkor este át lehetett hívni 10 percre míg alszik a gyerek és leszaladok a kutyával.
2019. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Merre vagy pontosan megtalálható??
2019. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy közeli rokonom is a játszótéren szedte össze a barátnőit; a gyerekek még mindig örök-barátok, a felnőttek még mindig jóban vannak (a rokon a nőkkel, a férje a férfiakkal diskurál).


Én kutyás vagyok. A futtatón volt egy banda, akik ott ismerkedtek össze. Volt egy nő, akinek nem voltam szimpi, így kirekesztett, de a többi taggal jó viszonyban maradtunk.


Szerveznek kirándulásokat kutyásoknak; kihasználtam, hogy ismerkedjek; a kutya is élvezte. Minden hétvégén szokott lenni.


Illetve egy kutyás házaspárral úgy barátkoztam össze, hogy hallották, amikor sétáltatták az ő kutyusukat, ahogy szólítom a kutyám és mondták az övékét majdnem úgy hívják (1 betű eltérés). Azóta jóban vagyunk, van, hogy együtt sétálunk.

2019. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Meg házon belül is lehet ismerkedni;

- nekem volt 2 melléfofásom , de utána most egy nő van, akivel nagyon jóban vagyok - próbálkozni kell.


Édesanyám, amikor engem várt, ugyanakkor volt terhes az egyik barátnője pár emelettel lejjebb. Én meglettem júniusra, a másik gyerek augusztusra. Terhesség alatt is összejártak, szülés után összehordtak minket, egészen iskoláig (akkor költöztünk el) volt, hogy akár egész napokra is rábíztak; pl a barátom rokonlátogatására is elvittek. Szinte minden nap átjártak egymáshoz.

2019. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lakik a házban öregasszony? Akkor barátkozzon azzal.
2019. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2019. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs szomszéd. Családi ház
2019. júl. 20. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!