Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szoktak így beszélni mások a...

Szoktak így beszélni mások a barátjukkal?

Figyelt kérdés

Dióhéjban, van két kollégám, akik egyben legjobb barátok is, mindenkivel nagyon rendesek, viszont amikor ketten vannak, akkor mintha egy külön nyelvet beszélnének. Állandóan ugratják egymást, az egyikük alázza a másikat, a másik pedig ezen nevet. Kicsit olyan, mintha az egyikük megalázza a másikat, de ő ezen csak nevet. De nem nyilvánosan szokták ezt csinálni, hanem amikor kettesben vannak. Nem tudom, nekem ez nagyon furcsa, én sosem beszélek így a barátnőmmel. Ti is láttátok már ilyen barátságokat?

23F



2021. nov. 28. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen a valóságban és a fikcióban is. Bár az utóbbiban gyakoribb jelenség. De külső szemlélőnek mindenképp furcsán fog hatni.
2021. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De ha csak akkor csinálják, amikor kettesben vannak, akkor honnan tudod, amikor állítólag egyikük se te vagy?
2021. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen barátom..


Ami elhangzott valami az köztünk is marad..

2021. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen kollégám és barátok is voltunk, mindig ugrattuk egymást, ebben benne volt az is, hogy mások is látták. Jól éreztük magunkat, nem érdekelt, zavart senkit.
2021. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!