Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akik anno gimi után/vége felé...

Akik anno gimi után/vége felé egy barátjukkal laktak (albérletben, és felesbe fizettek mindent), de eljött a pont, hogy már nem szerettek volna vele lakni, hogy mondtátok el neki, vagy nem volt kínos?

Figyelt kérdés
Haverommal gondolkodtunk rajta, de félek hogy ha majd esetleg lesz barátnőm, vagy valami ilyesmi akkor nem tudom hogyan mondjam meg neki. Tudom hogy nincs értelme már ezen gondolkodni de valamiért ezen jár a fejem.

2020. nov. 9. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe nem jutna csöbörből vödörbe kerülni!

Albérletbe azért megy az ember, hogy ne kelljen mással egy szobában laknia és legyen privát szférája.

Ha viszont nem egy szobában laktok, akkor miért lenne gondod a haveroddal?

2020. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtté válás része hogy megtanulod kezelni a kellemetlen helyzeteket. Nyíltan, mellébeszélés nélkül elmondod neki az a legegyszerűbb mindenkinek egy ilyen helyzetben.


Engem speciel felbaszott egy idő után a viselkedése és kerek perec megmondtam hogy én 1 hónapon belül költözök, mert nem tudok vele egy fedél alatt élni, akármennyire is nagy barátok voltunk.

2020. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én közölném előre, hogy ha esetleg lesz valakim, akkor szeretnék azzal az illetővel lakni
2020. nov. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!