Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkoznátok vele ezek után?

Barátkoznátok vele ezek után?

Figyelt kérdés
Jó barátnak hitte eddig, de nagyot csalódtam benne. Szórakozni voltunk, iszogattunk. Sose volt egy erős gyerek, de elkezdett fél éve küzősportolni, azóta nagy egója lett. Lényeg hogy miközben mentünk hazafelé elkezdett kötekedni, hogy verekedjünk, sokszor megindult felém és boxra hívott ki, barátaim próbálták nyugtatni, de nem nagyon sikerült, egyszer meg is ütött meg rgott, akkor elfutottam. Másnap meg a szokásos részeges hülye duma, hogy ő megbánta, és csak rajtam akarta letesztelni a tudását, hogy mennyit fejlődött fél év alatt. De nem értem, miért rajtam, egyik legjobb barátomnak tekintettem. Hogy lehet ilyen aljak valaki?
2021. nov. 29. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha küzdősportol akkor tudnia kéne, hogy utcán ha megtámadják SEM üthet vissza, mert kitiltják. Hagyd a phicsába
2021. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

"Ha küzdősportol akkor tudnia kéne, hogy utcán ha megtámadják SEM üthet vissza," ?XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nyilván majd nézem ahogy szarrá vernek mert én küzdő sportoltam xD

2021. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy barom. Ne barátkozz vele.

#1 az önvédelem egyetemes jog, még jó hogy megvédheti magát, sőtt, ha csoportos fenyegetéssel áll szemben, még ha az ő ütése is az első önvédelemnek minősül.

2021. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Nyílván nem azt mondtam h hagyja magát szarrá verni az a nem mindegy hogy
2021. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Már késő magyarázat, többre mennél egy annyival hogy: "Bocs srácok, félrenéztem".
2021. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
LOL. Kuzdosportnal az egesz alapja az onfegyelem es bekes hozzaallas.
2021. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Elvileg ha ő fenyeget, és te ütsz, akkor téged fognak büntetni, ha baja lesz. Ha viszont ő üt először, akkor elvileg visszaüthetsz, ártalmatlaníthatod. De csak elvileg. Érdeklődjétek meg, akár a törvények kategóriában is.
2021. nov. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Még annyi, hogy ha minden bunyó miatt rendőrségre szaladnának, akkor mindig tele lenne a rendőrség.

Nem kell nagy ügyet csinálni belőle. Max. te is kigyúrod magad, meg elmész küzdősportra.

2021. nov. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elküldeném melegebb éghajlatra, akár a többiek előtt és kijelenteném, hogy, mint "haver" már nem létezik a szememben.
2021. nov. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!