Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon nagy dögnek érzem...

Nagyon nagy dögnek érzem magam. szerintetek?

Figyelt kérdés

nem biztos, hogy jó témába írtam a kérdést, ne haragudjatok

van egy barátnőm akinek tavaly szeptember óta tetszik egy srác, köszöngetnek egymásnak meg néha beszélnek pár szót a folyosón de egyenlőre itt megálltak

ma kimentem a városba a karácsonyi vásárra pár barátnőmmel, és a srác is ott volt, mondta a barátnőm, akinek tetszik a srác, hogy figyeljem a reakcióit stb...

folyamatosan azon kaptam magam, hogy őt nézem és ő is nézett meg mosolygott, maga elé engedett a sorban stb szóval ilyen nagyon nagyon apró dolgok

aztán most, hogy hazaértünk rám írt, hogy reméli nem fáztam meg ebben a hideg időben. azóta újra és újra lejátszódnak a fejemben ezek a jelenetek és nagyon mérges vagyok magamra emiatt, mert tudom, hogy a barátnőm több mint 1 éve oda van ezért a fiúért és bele se merek gondolni, hogy milyen szarul esne neki, ha megtudná

szerintetek hagyjam a francba az egészet vagy inkább várjak egy kicsit, hogy mit csinál a srác?



2021. dec. 4. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg a fiúnak, hogy nem érdekled. Ennyi. Nem tettél ezenfelül rosszat senkinek.
2021. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha fontos neked a barátnőd, akkor a sráccal rövidre zárod a dolgot és meg sem említed senkinek.
2021. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi probléma, hogy nem akarod te ezt lezárni, sőt, kicsit nyeregben érzed magad. Bűntudatod van, de közben nagyon jól esik a srác közeledése.


Ha a barátságot komolyan gondolod a barátnőddel, akkor érdemes lezárni a sráccal. Viszont innen az is teljesen kiderült, hogy a barátnődnek semmi esélye, tehát azt se lenne rossz megbeszélni vele, hogy rád írt a fiú.

2021. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a hármas kommentelő nézeteit. Másrészt hozzátenném, hogy nyilván te is tudod, hogy a barátnődnek nincs esélye ennél a srácnál. És nem miattad. Ha tetszene a fiúnak, az lépett volna egy év alatt az irányába. Erről sajnos nem tehet a barátnőd. Viszont te tehetsz érte annyival, hogy lezárod ezt az eszmecserét a fiúval és nem húzod az agyát.
2021. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Tudod 2 lehetőség van...

Srác vagy barátnő? De neked mindkettő kell, és most idejöttél álszenteskedni...

2021. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem mindenképp várj. Legalább amíg betöltitek a 12-t, addig ne a pasizáson járjon az agyatok
2021. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Most lehet, hogy szétoltanak meg lepontoznak, de ha nagyon tetszik a srác, én őt választanám. A barátnők jönnek-mennek, ugyanígy a srácot választják fordítva. Egész életemben ezt tapasztaltam, volt aki fiú miatt, volt aki a pénzemre/tehetségemre/külsőmre irigykedett, de mind vége lett a nagy barátságnak. Ha nem én, ők építették le stb. A párom, akivel már több mint 8 éve élek, utálta az akkor legjobb barátnőm. Még csak ismerkedtünk, de ő közölte, hogy vége akkor a barátságnak. Jól döntöttem, a palimmal azóta is jól élünk. Én nem vagyok álszent, a nők nagy része irigy kavarógép, igazi szövetségese szinte csak férfi lehet, de az is csak akkor, ha vonzódsz hozzá, mert cserébe szexet (és szerelmet) fog elvárni.
2021. dec. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy neked bejön a srác? Az nem kérdés, hogy te bejössz neki, és a barátnőd meg nem.


Ha kölcsönös, és a barátnőd értelmes, akkor megérti, hogy egy évig próbálkozhatott, de nem jutottak sehova, a srác iránta nem érdeklődött, tehát semmi esélye nem volt, stb. köztetek pedig nem szándékosan, de kialakult a vonzalom egy pillanat alatt. Ez nem ellene van, stb. nincs benne árulás, nem csapod be őt. De tisztességesen mondd el neki. Persze rosszul fog esni neki, egy darabig lehet, hogy morci is lesz, és sérti az egoját is, de ha igazi barátnő, akkor megérti előbb-utóbb.

2021. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!