Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem ír vissza ha fent volt?

Miért nem ír vissza ha fent volt?

Figyelt kérdés
Beszélgetek 1 lánnyal már elég régóta és jól elvagyunk meg minden, de pl most is nem volt online instán 5 órája, és mikor fent volt pár percig akkor még csak le se láttamozta amit írtam neki. Miért van ez? 5 óra után online de nem írt vissza, most ismét eltűnt egy órája.

2021. dec. 5. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
You will get used to it
2021. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar veled beszélgetni? Más dolga van? Majd megírja, hogy mi lelte. Ha meg nem írja meg, akkor majd lesz más.
2021. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezer oka lehet. Ne kattogj ezen.

Ha lesz lehetősége/kedve, akkor majd visszaír.

2021. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar beszélni veled.
2021. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért tőlünk kérdezed? Most komolyan, mi honnan a rákból tudjuk? 😃 Amúgy kicsit visszavehetnél, tudod, létezik olyan dolog, hogy magánélet, vagy te azt hiszed, hogy ő majd csak neked fog élni? Szállj már le a fellegekből.
2021. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos.. én pont az ilyen szituk kiküszöbölése miatt kapcsoltam ki az elérhetőségi állapotot. Rengeteg oka lehet arra, hogy nem írt akkor vissza, de majd később biztosan jelentkezik, amint úgy lesz kedve, ideje.


(Csak mert a rendszer elérhetőként mutatja, nem jelenti azt, hogy ez tényleg így van, de ha mégis online lenne, akkor sem kell azonnali hatállyal visszaírnia. Szerintem.)

2021. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 éve levettem az elérhetőségemet.

Egy: nem látok másokat, így nem idegesítem magam miért nem ír vissza.

Kettő: engem se lássanak, mert ha éppen csak valami sürgőset kell megnéznem, és nincs időm csevegni barátokkal, akkor ne szóljanak meg.

Sokkal nyugodtabb az életem.

2021. dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy valaki fent van nem jelenti azt, hogy autómatikusan reagálnia kell minde egyes üzenetre egyből. Nekem is van, hogy szimplán csak nincs kedvem beszélgetni, viszont nyomkodni kicsit a telefont igen, ezért fent vagyok, de nem írok. Szerintem ezzel semmi baj nincsen. Meg kéne tanulni az embereknek azt, hogy az nem bántás, ha valakinek nincs kedve most éppen beszélgetni velük, szimplán csak kell az énidő.
2021. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kötelező visszaírnia azonnal?


Ha van egy kis esze, elég hamar le fog építeni, mert rettentőn tapadós vagy, és azt nehéz eltűrni.

2021. dec. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!