Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A baratnom miatt lehetne...

A baratnom miatt lehetne nekem nagyobb bajom? hosszabban lent

Figyelt kérdés

remelem jo kategoriaba irtam. tehat. diohejban leirva, a baratnom majdnem 3 evvel ezelott megprobalt ongyilkos lenni, mivel osszevesztunk es megszakitottuk a kapcsolatot. 3 evet nem beszeltunk. ma viszont ujra elkezdtunk beszelni.

viszont egy dolog miatt felek. ha a jovoben ismet osszevesznenk vagy barmi mas ok miatt aminek en is az egyik oka volnek, megprobal ongyilkos lenni ismet, nekem lehet belole barmi gondom? ugy ertem, hogy rendorsegi ugy vagy netan borton, vagy barmi ilyesmi?

ezt azert kerdezem, mert tudataban vagyok annak, hogy 3 evvel ezelott en voltam az oka az ongyilkossagi kiserletenek, es ha ismet beszelunk, ezzel "veszelyeztetem" vagy barmi.. tehat ha bekovetkezne miattam ismet egy ongyilkossagi kiserlete, engem bortonbe is zarhatnak? (lehet tulgondolom)

elore is koszi a segito valaszokat

(o most 24 , en 22)


2021. dec. 5. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem!


Viszont ne szórakozz vele, és az érzéseivel!

2021. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te ebből csak rosszul jöhetsz ki... Együtt kell élned egy beteg emberrel, vagy öngyilkos lesz miattad.🤷‍♂️ Vagyis inkább csak zsarolni fog az öngyilkossággal, mert ha múltkor öngyilkos akart volna lenni, akkor nem sikerült volna...
2021. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* -nem
2021. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az egyessel.
2021. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet köcsög vagyok, de én k.vára nem barátkoznék vele.
2021. dec. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nehéz helyzet. Én nem is tudom, hogy mit tennék. Mit tud tenni az ember, hogy öngyilkos akarjon lenni miatta a másik? Jó, van 1-2 tippem, de ha ilyen rossz dolog, akkor ki se kell békülni. Ez egy teher így.
2021. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!