Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudhatom hogy tényleg...

Honnan tudhatom hogy tényleg barátkozni akar a kollegám, vagy alapból ilyen rendes mindenkivel?

Figyelt kérdés

Én beleéltem már magam, hogy jó barátok leszünk, csak kicsit nehezen haladunk elöre, mert mindketten introvertáltak vagyunk. Vagy éppenséggel ő nem is akar baráti kapcsolatba kerülni...

Ezt szeretném kideríteni.

Azt vettem észre hogy 30 év körül sok embernek már nincs szüksége új barátokra. Én pont nem bővelkedem barátokban, és ahogy eddig megismertem ő sem.



2021. dec. 11. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát ebből szerinted mi kívülállók honnan tudnánk eldönteni, ha te magad képtelen vagy...????
2021. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
A barátság kialakulása nem az akaráson múlik, hanem az időn és azon, hogy vannak e valami közös helyzetek amik összekötnek. Szóval tegyetek ebbe az irányba és akkor lesz esélye azzá válni.
2021. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt konkrétan csak úgy tudhatod meg,ha rászánod magad és megkérdezed tőle.
2021. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

#3 és hogy kérdezze meg tőle? Ebben a korban cink ha megkérdezed ‘leszel a barátom?’ :D

Ha neki sincs barátja, akkor biztosan örülnek neki ha lenne de mivel ahogy írtad o is introvertált, ezért nem mer nagyon barátkozni. Szerintem vedd a kezedbe az ‘iranyitast’ és hívd el valahova munka után, lehet ott már nem is lesztek annyira zárkózottak :)

2021. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges ezen így erőlködni, mert ebből az lesz, hogy nem fogjátok magatokat egymással jól érezni. Én a 2. válaszoló válaszával értek egyet. Spontánul kell kialakulnia, nem azért, mert görcsösen akarod. De ha van valami közös érdeklődésetek, akkor abba az irányba érdemes menni, mert azt mind a ketten szeretitek csinálni, és akkor nem lesz unalmas az együtt töltött idő.
2022. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na barátok lettetek?:D
2022. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jóban vagyunk legalábbis...

Afelől nincs kétségem, hogy jól érzi magát amikor együtt vagyunk. Az más kérdés, hogy szerintem a személyiségéből fakadóan viszont nélkülem is jól ellenne.

2022. jan. 22. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!