Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális vagyok? Ő utánzott...

Normális vagyok? Ő utánzott engem, most meg én akkarok úgy ki nézni mint ő..

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, Pár hónapja, és full úgx akkart ki nézni mint én, utánzot stb, nagyon idegesítet, full probalt olyan lenni mint én, és annyira idegesítet mar, h meg szakítottam vele a kapcsolatot, eltelt pár hónap, és láttam rola par képet (ugyanaz, mint akkor volt) és most meg én akkarok full úgy ki nézni mint ő, illetve viselkedni is valamiert ugy akkarok mint ő, most akkor ez valami karma vagy mi? (Amúgy, ezzel a lánnyal mar régóta nem beszelek)
2021. dec. 18. 20:49
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Hiàba, van ez így 12-15éves kor körül. Klikkesedés, meg a hercegnő szindróma.
2021. dec. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

De olyan lett mint te és te úgy akarsz kinézni ahogy ő amit rólad másolt?

Akkor magadra akarsz hasonlítani? Vagy hogy van ez most?

Hát nem tudom. Van akiről én is elnézek ezt azt, vagyis megtetszik egy két dolog... de nem akarom másolni úgy. Magam akarok lenni, csak korábban nem öltözködtem annyira, illetve egyszerűbb cuccaim voltak. Most viszont veszek vagányabb csinosabb ruhákat. Utánozni úgy az nem jó, hogy ugyan olyan legyél. Miért? Szebbnek tartod őt magadnál? Valami oka biztos van. Én akkor kezdtem kiöltözni jobban amikor lerombolták az önbizalmam. A béka segge alá. Még a hajam is befestettem, mert amikor új korszakot nyitok magamban, mindig hajszínt váltok. Magam miatt.

2021. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Foglalkozz inkább a nyelvtannal.
2022. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. Igazabol nem lett olyan mint én, semmennyire..
2022. jan. 29. 12:16
 5/6 A kérdező kommentje:
2. Valagogyan sokkal szebbnek látom magamnál.. de mondjuk minden masodik ember szerint szebb vagyok en mint az a lany...
2022. jan. 29. 12:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2022. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!