Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet találni barátokat...

Hol lehet találni barátokat ill. legalább szabadidös partnereket?

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalva nem egyszerü a helyzetem:

most pont 30 éves vagyok, 18 éves koromban kerültem külföldre egyyeremre, kinnt is maradtam jelenleg már doktori képzest csinálok online külföldön. Amióta vana vírus hosszabb idöket töltök Magyarországon. Most is úgy néz ki, hogy minimum tavaszig maradok.Igazából vannak barátaim külföldön, heti szinten beszélek is velük. De mivel mostmár megint egy hónapja Magyarországon vagyok, kezdek ráérezni, hogy gyakorlatilag itt nemhogy barátaim, de még szabadidös partnerem sincsen, és egy kicsit már kezd unalmas lenni. Online végzem a doktori képzést, meg online is dolgozo, így a munka területén nem nagyon tudok új emberket találniAz interneten amilyen oldalakat találtam, azok szinte mindig párkeresésre vannak kitaláva. Én inkább kb 23-35 közötti emeberekr egondoltam, akikkel lehet szabdiös tevékenységeket csinálni. Elég sok rétü az érdkeldési területem, erdekel a történelem, irodalom, müvésztek, nyelvek technika, filmket, színdarabak fesztiválokl, lájtosan még sportolni is szeretek, de persze néha egy-egy beszélgete´s egy pohár kávénal avgy sörnél is jó jönne, hébe-hóba még bulizni szeretek. Hol lehetne embereket megismerni? vagy vannak olyan társaságok ahova el lehet csakugy menni?



2021. dec. 21. 22:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg annyit tennék hozzá, hogy most elöreláthatólag kb tavaszig vagyok Magyarországon. Tehát a klassziksuan nem müködik, hogy kezdjek el egyszrüen köszöngetni különbözö helyeken embereknek, aztán majd kialakul belöle ismeret5ség vagy bara´stág, mert arra az idö azért kevés.
2021. dec. 21. 23:09
 2/3 anonim ***** válasza:
A Tindernél nekem sincs jobb ötletem és ezt most halál komolyan mondom
2021. dec. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A külföld alatt melyik országot érted? Mit tanulsz, és mivel foglalkozol? Mit szeretnél csinálni? Fiú vagy lány vagy?
2021. dec. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!