Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találok olyan lányt aki...

Hol találok olyan lányt aki barátkozna egy meleg fiúval?

Figyelt kérdés
2021. dec. 27. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én interneten barátkoztam össze meleg férfival. Volt egy csoportunk még a Trefort-netes időszakból, jó pár évvel ezelőtt. Annyira, de annyira jó fej volt, rendőrségnél dolgozott vezető beosztásban. Küldött fotókat, napi szinten beszélgettünk. Már akkor is voltak előítéletek a melegekkel kapcsolatban.

Csajok, nektek írok, én is nő vagyok. Fogadjátok el egy meleg srác barátságát, mert nem is hinnétek, mennyire intelligensek, udvariasak, humorosak. (Vagy én fogtam ki barátilag ilyen embert szerencsésen, ezt nem tudom.) Imádtam vele beszélgetni.

Kérdező! Közeledj a lányok felé, ha barátkozni szeretnél, mert gondolom, nem csak én vagyok pozitív véleménnyel rólatok. Biztos vannak bunkó, magamutogató, nagyképű, lányos melegek is, de ő kimondottan férfias, nem b.uzisan affektáló típus volt.

2021. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Folyt.: Remélem, te is ilyen típus vagy.
2021. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik lányt se érdekli, hogy meleg vagy-e.
2021. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!