Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találok olyan lányt aki...

Hol találok olyan lányt aki barátkozna egy meleg fiúval?

Figyelt kérdés
2021. jan. 1. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne úgy kezdd az ismerkedést, hogy "meleg vagyok, lány barátot keresek", mert sajnos sok fetisizáló kiscsajjal fogsz találkozni, akiket nehéz hamar kiszűrni.


18L(bi,akinek elege van, hogy édes hármas ajánlatokat kap, akárhányszor szóba kerül a szexualitása)

2021. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Akár itt, akár engem :D 25/L
2021. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen barátkozom veled én csak hetero vagyok és 25 éves
2021. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én barátkozom bárkivel, nem számít az, hogy kihez vonzódik.

És az egyes jól mondja, ne kezdd azzal, hogy meleg vagy, mert sokan csak emiatt akarnak majd barátkozni.

2021. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bl fan oldalakon biztos nagyon népszerű lennél.
2021. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Nekem írhatsz, ha gondolod, én nem ítéllek el ezért, ha ettől fész. 16L/Bi
2021. febr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha az az affektáló típus vagy, akin "látszik", hogy meleg, akkor kb. bárhol. Osztálytársak, kollégák stb. Az ilyenek általában jól szót értenek lányokkal.


Ha meg inkább férfias meleg vagy, miért nem férfiakkal barátkozol, mint a heterók?

ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!