Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik lány haverom lenémított...

Egyik lány haverom lenémított engem dehát ha irok neki nem jelezz a telefonja hogy írtam és irok neki nagy nehezen megnézi amit irtam neki és vissza válaszol, miért jobb neki ha levagyok némitva?

Figyelt kérdés
régebben mondott indokot most nem tudom mit igy hirtelen de nem miattam némitott le. mit csináljak?
2022. jan. 3. 22:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azt en se de

Néha muszáj tárolni veley ha mar majdnem egy oldal a szöveg. Sok egyben kicsi monitoron. Az se jó, ha amit ír, akkor 3 oldalon át kell húzni egy üzenetet



De az se, hogy


Szia



Mizu


Hogy vagy?


Ja


Vettem én is ma olyan sonkát



Meg Margarint


Tok jo fajta ez a Margarint


Kostold meg majd

2022. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én mindenkit lenémítok, kivéve magamat (2 messengerem van, és szoktunk egymásnak küldeni képeket :). Jobb a biztonság, minden beállításnál lenémítom a telefont nehogy valami frissítésnél felhangosodjon. A párom ideges is miatta, de nem tudok mit csinálni, mert ha hangos akkor meg úgy felejteném éjjel és valaki ismerős mindig véletlenül ráfekszik a telefonjára benyomódik egy like vagy valami és pittyeg. Ezt megelégeltem és némítok mindenkit.
2023. okt. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!