Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik lány haverom lenémított...

Egyik lány haverom lenémított engem dehát ha irok neki nem jelezz a telefonja hogy írtam és irok neki nagy nehezen megnézi amit irtam neki és vissza válaszol, miért jobb neki ha levagyok némitva?

Figyelt kérdés
régebben mondott indokot most nem tudom mit igy hirtelen de nem miattam némitott le. mit csináljak?
2022. jan. 3. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Vszeg vagy szeparálva küldöd el az üzenetet és folyton püttyög a telefonja vagy te csetelésre használnád a chatprogramot, amikor ő inkább a fontosabb dolgokat beszélné meg 1-1 levélben.


Lehet gyakrabban írsz neki ő meg mástól várna üzenetet, hallja a püttyögést, azt hiszi más írt, de te vagy az.


Nekem volt ismerősöm aki kb 5-10 üzenetben kívánt nekem jó reggelt, elég idegesítő volt.

2022. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A leggyakoribb chatpartneremmel nemitva vagyunk egymasnak. Egész nap beszélünk, megőrjít a sok pittyeges
2022. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a hulye szorongasaidat, csináld azt
2022. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én azokat némítom, akik sok külön üzenetben küldik el a mondandójukat. Idegesít a pittyegés.
2022. jan. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Volt egy haverom, akivel elég sokat beszéltünk, azért némítottam le, mert a páromat zavarta, hogy sokat beszélünk, meg folyton rezeg a telefon. Nem akartunk egymástól semmit, de jött a féltékenykedés...
2022. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Aki egy összefüggő szöveget


Több üzenetben


Küld el


Azt azonnal némítom.

2022. jan. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6
2022. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért?
2022. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

Mert nagyon idegesítő, hogy megállás nélkül rezeg tőle a telefonom.

2022. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9-est kiegészíteném:

Rezeg a telefon, pittyeg a böngésző, rezeg az óra a csuklómon.

Nem értem, miért használják az entert szóköz helyett sokan. :D

2022. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!