Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan juthatok el egy buliba?

Hogyan juthatok el egy buliba?

Figyelt kérdés
Eleg nehez helyzetem van: barátaim nincsenek, buliba nem szoktak elhivni, még nem vagyok 18 és a szüleim nem engednek kb sehova. Nagyon eljarkalni nincs lehetosegem , sportolasi lehetosegem nincs, hogy usmerkedjek: a kornyeken van egy judo klubb , de oda nem mehetek mert korom es test sulyom miatt kezdokbol nem talalnanak part nekem, foci csapat feloszlott, hokira nem engednek a szuleim es mas sport lehetoseg nincs , csak 30 km re , amire nem engednek, mert nem tudnanak betente tobszor velem jarkalni anyumek, egyedul pedig nem engednek. Az osztalytarsaimmal sincs valami jó viszonyom, elbeszelgetunk de ha volna lehetőség arra, hogy kitegyenek a közösségből akkor valszeg kitennenek, nem vagyok népszerű, nem szoktam seggfejkent viselkedni , csak bem vagyok az a tipikus meno gyerek, ezert sokat cikiznek is.Iskolaban a tobbi osztalyt illetoleg , mindenkit utalnak aki nem a sajat osztalyukbol valo vagy a sajat kis barati társaságukból. Szóval mit tehetnék, hogy legyenek barataim es legyen akivel mehetek szórakozni? Elnezest a helyesírásért

2022. jan. 4. 13:42
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Van egeybkenr csak asszem most zarva es egyedul felek ott lenni, nem is igazan felek, csak tele van sokszor 5-6 evvel idosebbekkel es parazok , hogy neznek majd vagy kibeszelnek, egyszer voltam osztalytarsakkal a normalisabbakkal de mar nem akarnak jonni ok se
2022. jan. 7. 17:37
 12/22 anonim ***** válasza:
Ne félj, mert nincs okod mitől, járj le egyedül is, és beszélgess az idősebbekkel, kezdj el velük edzeni.
2022. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Es mi van ha oda megyek es mondjuk azt mondjak , hogy menyj arebb te szaros vagy valami hasonlo? Nagyon parazok idegenekkel ismerkedni ha idosebbek, ugy gondolom le se szarnananak. Mellesleg eleg alacsony is vagyok es amikor meglatok egy mondjuk 1.80 as csorot , ugy , hogy vagyok kb 155 az para
2022. jan. 7. 19:00
 14/22 A kérdező kommentje:
Bar lehet, hogy tulreagalom
2022. jan. 7. 19:00
 15/22 anonim ***** válasza:

Igen túlreagálod, én is ilyen voltam 15-6 évesen :)


Nyugi senki nem fog bántani, sőt valószínűleg segíteni fognak az edzésben.

2022. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Oké köszi szépen, akkor majd megoldom a kondit es probalok nem parazni, köszi mindent. Egyebkent mindenkinek zöld pacsit adtam
2022. jan. 7. 19:35
 17/22 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe a konditermi baratkozassal van némi probléma, a konditerembe kiskorút csak szülői felügyelettel vagy szemelyi edzovel engednek be, ami miatt problema ,hogyha egy szemelyi edzo lesz folyton a sarkamba akkor , hogy dumáljak a terem masik felében levő emberrel
2022. jan. 7. 20:14
 18/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk megpróbálom hátha személyivel beengednek
2022. jan. 7. 20:14
 19/22 anonim ***** válasza:
Miféle konditerem az, ahová egy tizenéves nem mehet be ?!
2022. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Bemehet csak felnőtt felügyelet mellett
2022. jan. 7. 21:57
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!