Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Bátortalan vagyok...

Mit tegyek? Bátortalan vagyok elhívni rég nem látott barátokat újra találkozni. Mindig kedvesen leveleznek velem, de attól tartok h ha megírom, hogy klassz lenne találkozni, meg hogy hiányoznak, akkor attól félek,

Figyelt kérdés

hogy nem írnak többet és előtte jönnek azzal a kamu dumával, hogy el vannak havazva...


Volt már 1 példa erre. Magányos vagyok és az is kincs, h írnak nekem időnként, de újra akarok társasági életet. Nagyon vágyom rá, boldog lennék velük..

Minden kedves szó, gesztus, annyira jól esik üzenetben is, személyesen is és ezt nem akarom elveszíteni..


Mit csináljak? Elsősorban gimis barátaimról van szó...


Írjatok mindenképpen, köszi, fontos



#barátság #gátlás, félelem
2022. jan. 12. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban barátaid, akkor szerintem örülni fognak neki, hogy találkozni szeretnél velük néha a levelezés mellett. Szerintem a következő levelekben nyugodtan említsd meg nekik, hogy lenne e kedvük összefutni, mint régen.
2022. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok.

Mindketten írjuk hogy akarunk beszélgetni élőben, találkozni, stb, de csak halogatja a találkozást, pedig olyan szép szavakkal bizonygatni akarja hogy igenis higyjem el hogy talakozni akar.....én is nagyon magányos vagyok és ezért nagyon szarul esik!?

2022. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!