Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok egy fiu haver...

Miért nem tudok egy fiu haver barátot találni? 35. év felett.

Figyelt kérdés
nagyon nehezen viselem az egyedüllétet sem az ismerőseim sem a kollégáim nem kérnek belőlem, Pedig csak arra vágyom hogy legyen egy jóbarátom akivel néha elmegyünk valamerre vagy beszélgessünk. főleg a müszaki világ vonz nagyon miért nincs szerencsém?

2022. jan. 19. 02:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg bár nincs velük bajom ök is emberek. csak a fiuval jobban megértenénk egymást és jobban érzem magam férfi barát mellett. van itt az oldalon olyan ember aki szivesen megismerne, és nem akana ágyban vinni. kirándulások, rollerezések, you tube, vagy csak amit ő szeretne.
2022. jan. 19. 02:26
 2/9 anonim ***** válasza:
35 év feletti fiú ?!?!?!
2022. jan. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert ekkora már kinő az ember ebből a "haverkodjunk az azonos nemmel" dedós megközelítésből. Ez iskolások körében dívik.
2022. jan. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem akar ágyba vinni, de más azért lehetne? Nagyon átlátszó a szöveg.
2022. jan. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan izék vagytok ezekkel a lehúzos szövegekkel.

Miért kell egyből beleállni a kérdezőbe?

Sok rosszindulatú agyament.

2022. jan. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha még pont nem vagyok 35, az belefér? Csak amikor kiírtad a kérdést, én alszom, mert dolgozom. Nappali programokat tudunk csinálni és online beszélni is inkább napközben, este tudunk. Budapest mellett élek, de nem gond utazni, bárhova elmegyek - a járványhelyzet miatt egyelőre Magyarország területén belül, ha egyszer valaha vége lesz ennek külföld se probléma.
2022. jan. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretek rollerezni. Részemről így akkor nem.
2022. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

kedves 5/7 es. lassan én is rájövök itt nem az értelmisigek vannak. Azok akik ilyeneket irnak valojában ök maguk gondolják igy, és vágynak bizonyos dolgokra prsze leplezve titokban.

itt az oldalon sokan még egy kérdést sem tudnak értelmezni. akkor kivel van a baj a kérdezövel? vagy az olvasóval.

2022. jan. 19. 18:40
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, itt mindenki hülye. Csak a kérdező egy szupermen. Ezt mindenki tudja!
2022. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!