Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 29 éves férfiként, gáz egy 19...

29 éves férfiként, gáz egy 19 éves lánnyal beszélgetni?

Figyelt kérdés

Korábban már láttam, de csak mostanában került rá sor hogy váltsunk néhány szót, 25-nek tippelt egyébként, boltokban előfordul hogy személyit kérnek... kicsit csodálkozott a koromon, és szinte biztos hogy ő a legelső megszólítást is annak vette hogy akarnék valamit, persze szép arcú nagyon, mondhatni egyik ideálom, viszont ekkora korkülönbségnél nem remélhetek úgy semmit, hiába a sportosság, külső.

Foglalkozzak vele ennek ellenére, csak úgy sima beszélgetés céljából még egy darabig? Ugyanis sokáig nem tartható fenn egy baráti jellegű ismeretség, szerintem.


2022. jan. 23. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami , nézd meg Vajna Tímea És Andy kapcsolatát .
2022. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
és
2022. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Siman joaz. En 30 vagyok es utoljara egy 18assal kavartam. Persze tudtam h nem lesz hosszutavu de par honapig elvoltam 😀
2022. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a csaj tarthat is tőlem, azt gondolhatja hogy most ő lesz a "soron" pedig a külsőm ellenére egyáltalán nem vagyok az a csajozós, sőt, csak azokkal foglalkozok akikben van úgymond valami különleges.
2022. jan. 23. 21:27
 5/13 anonim ***** válasza:
En is kérdezek, csajok a 190cm es 95kg az nagyon gaz egy pasinak? Lelepett a csaj mikor elmondtam neki ez gaz?
2022. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá. Nem a korkülönbséggel szokott baj lenni, hanem ha valaki genya a lányokkal mert tapasztalatlanok. Ezzel amit te csinálsz semmi gond. Legyetek bátrak. Sok szerencsét.
2022. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Miert es nem az a terv h o lesz a kovi? V ennyire eltudsz dumalgatni ertelmesen egy 19eves csajjal es havernak akarod? Am nem kell felteni oket lehet mar tobb kapcsolata volt mint neked 😀🤷‍♂️
2022. jan. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7

Most még tudunk beszélgetni, de ez nem lesz sokáig tartható, be kell újítani vagy valami ha ő rajta is látszik a halvány szándék, még ha kíváncsiságból is.

Itt igazából arra leszek kíváncsi, hogy fogom-e érdekelni az esetek többségében, vagy egyre jobban semlegessé válok számára azt remélve hogy leválok róla.

2022. jan. 23. 22:00
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Beszelgetni lehet barmirol.

10 ev belefer ha komoly vagy,de nem hiszem hogy te az vagy, mert nem kerdezned.

2022. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9

Nekem idegen a helyzet, és szerintem a csajnak meg még inkább, hisz kérdezett családról, gyerekről, én elmondtam neki hogy a kor csak egy dolog, én élni szeretnék, jönni-menni komolyabb kötöttségek nélkül.

Szerintem nincs abban semmi hogy erről kérdeztem, ugyanis elhiheted hogy ég az arcom előtte, amiért ennyi idősen vele foglalkozok, ebben leginkább ő dönthet majd, amit szerintem úgyis észreveszek még időben.

A nők amúgy is korábban érnek! :)

2022. jan. 23. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!