Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kellene ismerkedni?

Hogy kellene ismerkedni?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy nincsenek barátaim, ismerőseim, csak otthon vagyok mindig, szüleimmel élek de velük se vagyok jóba. 24 éves fiúként unom az életet, 8 általánosom van és nem tudok miről beszélgetni. Raktárosi állást keresek, csak ebben van tapasztalatom.
2022. jan. 24. 12:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Sportolj, túrázz. És keress strava-n vagy hasonló sportappokon más tagokat. Próbáld felvenni velük a kapcsolatot. Beszélgessetek kihívásokról.


Másik ötlet: keress önkéntes munkát ami tényleg érdekel. Pl állatmenhely. Ott is biztos vannak jó társaságok.

2022. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezek nem érdekelnek.
2022. jan. 24. 12:21
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Hobbin keresztül, tanuláson keresztül
2022. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Érdekel bármi is, vagy csak szüleid mondták, hogy kicsit mozdulj kár ki otthonról?
2022. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

24 évesen szerintem már férfi vagy, és úgy is kéne tekintened magadra.

Azt megértem, hogy anyagi okok miatt még otthon laksz, de így is ki lehet lépni valamennyire a gyerekszerepből. Egy kis önbizalom, és rögtön másképp állsz meg egy állásinterjún is!

2022. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem eloszor rakasd ossze magad egy pszihologussal. Aztan menj el utana tanulni valamit, ott tudsz ismerkedni.
2022. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az lényegtelen hogy tekintek magamra ha egy tipikus környezetben lenéznek.
2022. jan. 24. 13:16
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ket opcio van:

1. Vagy valoban leneznek, akkor ennek valsz oka van, ezen kene valtoztatni


2. Nem neznek le, csak te hiszed azt, akkor magadat kell eloszor rendberakni.

2022. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Elég csúnya ember vagyok, 8 általános végzettséggel, talán rossz vagy általános anyagi körülményekkel, se családi se baráti kapcsolatok nincsenek, öltözködés is anyagi kérdés de ettől függetlenül sem érdekel. Ezeket általában lenézik. Előző helyen vegyes volt a társaság korban és nem annyira közvetlen és ott is lenéztek. Nem tdok mit felmutatni. Nem olyan életet éltem eddig amire azt lehet mondani, hogy najó akkor elmegyek sportolni és minden rendben lesz. Ez működik annak aki eddigis jó kommunikációs készségekkel rendelkezett és nincs nagyon szégyelni valója de fel is tud mutatni valamit és tud èrdekes ember lenni. Ezek nekem nincsenek meg. Valami más praktika kellene hogyan kezeljem őket. Töneg iszonyom is van egy kicsit emiatt a helyzet miatt évek óta.
2022. jan. 24. 13:32
 10/17 anonim ***** válasza:

9: szerinted egyes egyedül vagy a világon előnytelen kinézettel és végzettség nélkül???


Tömegével van igény olyan betanítható emberekre, akik egyszerűbb műveleteket képesek elvégezni.


A tömegiszonyt pedig orvosnál kellene kezeltetni.

2022. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!