Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik ilyesmi?

Létezik ilyesmi?

Figyelt kérdés

Létezik olyan, hogy valakinek egyetlen barátja sincs egész életében?

Ha igen ez általában milyen típusú emberekkel fordul elő?



2022. jan. 28. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden létezik mint ez is.

Jó kérdés,szerintem az az ember nagyon zárkózott,otthon ülős stb.

2022. jan. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nagyon introvertált, nincs is szüksége emberekre, vagy egy kibírhatatlan személyiség, vagy van valamilyen mentális problémája, ami miatt képtelen emberekhez közelíteni.


Ismertem már ilyet is, olyat is.

2022. jan. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik. Jelen.
2022. jan. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen én
2022. jan. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Vagy csak nem tartja fontosnak az emberi kapcsolatokat.

Nekem az egyik volt szaktársam ilyen. Akárkivel képes volt beszélgetni, de önszántából sosem kezdeményezett. Többször is elmondta, hogy nem látja értelmét az emberi kapcsolatoknak. Az egész szak egyik legnagyobb elméje volt, nulla tanulással lepipált mindenkit, még az előadókat is néha. Egyetem után 2 évig dolgozott egy multinál, majd saját vállalkozást indított, de más területen. Most vagy milliárdos, vagy nagyon közel van hozzá. Tavaly voltam nála, mert néha-néha fel szoktam keresni. Egy faluban él, 4 egymás melletti alapból is nagy telket vásárolt meg és egyesített. Átlagos a háza, ami mellett van egy nagy műhelye, és hatalmas garázsa, benne vagy 20 autóval. A többi része a teleknek be volt vetve valamikkel. Maga termel meg szinte mindent ami kell neki, van midenféle gépe hozzá. Ráér, már csak hetente pár órát dolgozik. Emberekkel nem tartja a kapcsolatot, előttem vagy fél évig nem is találkozott senkivel, mert nem tartja fontosnak. Elbütyköl, van egy tucat hobbija, abba öli minden idejét. Beszelidítette a környező állatvilágot mára már szerintem. Tavaly míg ott voltam odajött az erdő felől 2 felnőtt őz, a kezéből ettek; hátul nyitott a szomszédjával a telek, egyszer megvakarta a szomszédja tehenének nyakát, az meg azóta átjár hozzá, vett is egy spéci dörzsis kesztyűt azzal sokta megvakargatni; sünöknek is volt kint kaja; van egy kinti kutyája és egy benti macskája; van egy mókusa amit egy erdőből mentett pár éve, de nála engedte el és gyakran visszajár; és éppen egy nyestet szelidített akkoriban. Volt pár barátnője, mindegyikükkel szakított. De nem azért, mert nem jött volna ki velük jól, hanem mert nem egyeztek az életcéljaik. Egyedül is teljesen boldog, nem tűnik úgy, hogy bármi is hiányozna az életéből. Ha nem ismerném, és valahol összefutnék vele, meg nem mondanám hogy ilyen a felfogása, ilyen az élete. De ez elég ritka, rajta kívül nem ismerek mást, aki így gondolkodna, aki azért nem barátkozik mert értelmetlennek tartja.

2022. jan. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok: van egy alapbetegségem, így kerülöm a társaságot. Dolgozom, de a munkahelyen is magányosan végzem a tennivalóimat.
2022. jan. 29. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5. Annyira jó volt olvasni.
2022. jan. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, en is szívesen olvastam az ötöst.
2022. jan. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!