Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tönkre tette az életemet,a...

Tönkre tette az életemet,a legjobb barátom,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy konfliktus történt, kettőnk közt egy éve,amit úgy intézett,hogy munkából haza menet,autóval nekem jött,majd ki pattant és vas csővel kezdett ütni,el tört az állam,a szemcsontom,és a lábam is. Gúnyosan néznek rám a barátaim,szerencsétlennek néznek ,fel volt jelentve persze viszont nem történt semmi komoly függesztették 3-evre a cimbit.mit tegyek

#Elegem van hogy mindenki egy szerencsétlennek néz, #Páran meg nevetnek is rajtam,hogy jól be égtem #És nem provokáltam ki,sőt kerültem mert ismerem milyen #Iskolába az én fiam, meg az övé össze verekedtek,és hát ez miatt volt
2022. jan. 31. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátod nem a legjobb volt. A barátaid sem a barátaid, ha így viselkednek El kell engedni őket. Magán vádas eljárásban kérj tőle kártérítést.
2022. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2022. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz akkor sose voltak ezek a barátaid.
2022. jan. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a kulcsszavakat nem igy kell hasznalni. amugy ha valaki ilyen idiota hogy egy iskolai verekedes miatt buncselekmenyt kovet el, az nem lehet egy nagy eszkombajn. keruld a buta sotet embereket
2022. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, csak azzal van a gond,hogy egy utcában lakunk,és mindig látom olyankor vissza gondolok mit tett,az az ember akiben meg bíztam,és a legjobb baráti kapcsolat volt köztünk.
2022. febr. 1. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!