Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nekem miért nem ír senki? Az...

Insegura kérdése:

Nekem miért nem ír senki? Az iskolában szeret nagyon sok ember, jófejnek tartanak még sincs olyan akivel tudnék beszélgetni interneten. Miért nem keresnek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 2. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Jófejnek tartanak, de számukra unalmas vagy.
2022. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
amíg ott vagy helyben addig jó vagy, de nem hiányzol nekik, megesik
2022. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A csövessel is elbeszélgetek az utcán, mégsem fogom keresni a társaságát.
2022. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak alkalmi lelkitárs vagy.
2022. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te szoktal masoknak irni? Lehet felnek megkozeliteni.
2022. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálam is így van/volt. Most egyetemen volt hogy rám írtak.


De érdekes módon mindig akkor amikor "feladom", bezárkózom és már nem keresem a társaságát.


Nekem ezzel annyi a gondom hogy akkor mi a frásznak nyitogatni?


(Nem csak magyarok, de főleg európaiak)

2022. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A net és a való élet más. Jobb a való életbeli barátság, beszélgetés.
2022. febr. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Iskolán kívül szoktatok programokat csinálni? Elmentek suli után vagy hétvégén együtt ide-oda? Szerintem ez sokkal inkább fokmérője a barátságnak, mint az írogatás.

Lehet, már nagyon más generáció vagyok, de én csak olyannal szoktam hosszabban írogatni, akivel semmiképp nem megoldható a személyes találkozás, mondjuk mert külföldön él. A legjobb barátaimmal gyakorlatilag soha nem chatelünk.

2022. febr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam írogatni, főleg az osztálytársaimmal nem. Most komolyan mit írogassak, amikor minden nap találkozunk? Kérdezzem meg mizu? Ha valami programot szervezünk, vagy dolgozat, lecke kérdés van, akkor írásban megbeszéljük, ha szóban nem tudtuk.

Barátnőimmel sem szoktam chatelni, max annyit, hogy mikor találkozunk. Vagy ha van valami pletyka, téma, ami nem várhat.

Nekem is vannak olyan napok, amikor senkivel nem írogatok.

Legalább van időm olvasni, tanulni, sportolni.

Élőben kell találkozni, bandázni, beszélgetni.

Tudom, vannak olyan osztálytársaim, akik egész nap chatelgetnek, de értelmetlen dolgokról. Azt is megbeszélik ki mikor megy wc-re. Ez mire jó?

2022. febr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jófejnek tartanak, de valószínűleg nem a barátjuknak. Sulikban ez gyakori; napközben jól elvagytok, poénkodtok-beszélgettek, de ez nem terjed ki az épület falain kívülre.

Írj rájuk te, vagy próbálj meg közös programot szervezni velük, hátha jobb irányba változik a helyzet.


Amúgy én is inkább azokkal írogatok, akikkel nem tudunk személyesen találkozni (külföldön élnek, vagy az ország másik pontjára mentek egyetem/munka miatt). Közelebbi barátokkal is inkább csak a legközelebbi találkozóról beszélünk írásban.

2022. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!