Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szükségem van egy fiú barátra,...

Szükségem van egy fiú barátra, hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Egy fiú barátra van szükségem aki úgy tekint rám mint a kishúgára :)) de nem tudom hol ismerkedjek. Egyébként a lányokat szeretem szóval ja.. 17/l

2022. febr. 4. 06:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem egy "nappal hugom, este dugom" fog mximum összejönni.
2022. febr. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
úgy hogy a lányokat szeretem? ezt kétlem :))
2022. febr. 4. 07:33
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Inkabb egy lelki szemetesre van szukseged
2022. febr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem használnám lelki szemetesnek, csak szeretnék egy ilyen baráti kapcsolatot valakivel, hogy hülyüljünk meg ilyenek
2022. febr. 4. 07:58
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

képeket attól még kérhet :D


lehet meleg pasit kellene erre keresned, meg általában olyan kapcsolat, hogy testvéredként szeret valaki az főleg gyerekkori, vagy elég hosszútávú dolgok után szokott létrejönni

2022. febr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
08:13 Szerintem azért hiányzik egy ilyen kapcsolat az életemből mert gyerekkoromban nagyon jó barátok voltunk a fiú uncsimmal, aztán eltávolódtunk egymástól mert ő másokkal kezdett barátkozni, de nekem nagyon hiányzott, már nem tartjuk a kapcsolatot és szerintem ez így is marad mert rengeteg a dolga mostanában és már úgysem lennénk legjobb barátok.
2022. febr. 4. 08:21
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

de ez nem úgy megy, hogy pót testvért keres magának az ember és hopp talál


ez általában más kapcsolatból alakul át, akár ismeretség, akár barátság, haveri társaságból stb

2022. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Neked csak Laci ***** válasza:
Nem tudod kizárni, hogy a fiúnak, aki ebbe a kapcsolatba belemegy, nem lesznek "hátsó szándékai", és nem akar tőled többet, hiába, hogy te mást akarsz. Attól még szerelmes lehet beléd egy fiú, hogy a lányokat szereted. És egy nem-őszinte kapcsolat és dráma egyikőtöknek sem hiányzik, ha a barátságot akarjátok megélni együtt. Egyedül a meleg pasinál tudsz tutira menni, ha ő melletted marad, az biztosan csak barátság, az amit te is akartál. #5-ös hozzászólót én nem pontoznám le, csak szegény nem fejtette ki rendesen.
2022. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Majd én leszek a barátod ne aggódj én meg a fiúkat szeretem


38 F

2022. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
Meleg sráccal könnyű lenne barátkozni és megértenétek egymást.Én is meleg nő vagyok(nem szeretem az "l" szót).Vannak lmbt rendezvények ahol ők is ott vannak és nyitottak a barátkozásra.
2022. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!