Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Többi lent.

Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Na szóval, a lényeg annyi, hogy két baráti társaság része vagyok. Az első egy vegyes csapat fiúkkal és lányokkal. Benne van a fiú, aki tetszik legyen a neve Bálint. A másik társaság 2 lányból áll, akik barátnők meg egy másik fiú. Ők legyenek Anna, Bea és Balázs. Na szóval az első társaságból van a Fruzsi, akik nagyon jó barátok Bálinttal (semmi több nincs köztük).


Na most, Fruzsi utálja Annát és Beát, főleg Beát, mert állítása szerint, mindkettő kihasználta. Anna és Bea feléről meg pont az ellenkezőt hallottam, hogy Fruzsi tette pont ezt.


Közben rájöttem, hogy Fruzsi nagyon toxikus és szinte már mérgező a jelenléte, szó szerint egy energiavámpír. Azonban ott van Bálint is, ugye aki tetszik, és ők gyakran kigúnyolják Annát és Beát, ezért félek velük barátkozni, nehogy engem is kiutáljanak. Az is zavar, hogy Balázs jóban van Fruzsival, pár hónapja őt szidta, nem értem őket. Fruzsi nélkül annyira jó és nyugodt minden.


Osztálytársak vagyunk mindannyian, és minden órán együtt.


Ez pár hónapja tart.


Egyszerűen nem tudok mit kezdeni a helyzettel, mit tegyek?


17/L



2022. febr. 4. 21:56
 1/2 NTBS ***** válasza:
Szerintem kerüld el őket, keress olyan barátokat(akár osztályon, iskolán kívül) akikkel valóban jól érzed magad. A középiskola ismerősök 70-90%-val érettségi után maximum 5 évente találkozol, úgyhogy nem lesz belőlük évtizedes barát. Nyilván kivételek vannak. Ha nagyon zavar válthatsz osztályt vagy iskolát is, de ne hagyd, hogy mérgezzenek téged.
2022. febr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ❤️

Most jobb a helyzet. Annának elmondtam mindent, és BESZÉLT Fruzsival. Megbeszélték, hogy jól van én erre, te arra. Továbbra is foglalkozok mindkét társasággal, habár Fruzsit próbálom elkerülni.

2022. febr. 11. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!