Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoljak erről?

Mit gondoljak erről?

Figyelt kérdés

Megosztottam egy magát barátomnak nevező személlyel életem egy múltbelii nagy tragédiájának részleteit.

Olyan dologról van szó, amiről mai napig nehezen beszélek és csak pár embernek tudtam eddig róla beszélni, neki most elmondtam.


Nagyon megdöbbentett és rosszulesett, hogy erre az volt a válasza, hogy sajnáltatom magam, mindenkinek van problémája.

Nem mindennapos dolgot, hanem kirívó élettapasztalatot osztottam meg vele, néhány sorban csupán.


Egyáltalán nem az önsajnálat volt a cél, ha az lett volna, eddig elmondtam volna jó sok embernek életem során.


Számomra döbbenetes, hogy a bizalmamba fogadtam, és ilyen részvétlenül és ridegen reagált rá.


Eddig erre nem volt példa, meg tudtam beszélni vele mindent és normális volt.


2022. febr. 6. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem a barátod.
2022. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és az okés, hogy szóvá tettem neki, hogy ez mennyire rosszulesett?

vagy túlreagáltam?

nem kért bocsánatot...

2022. febr. 6. 20:46
 3/6 anonim válasza:
Lehet valami rossz dolog történt vele nem sokkal előtte ezért viselkedett így.
2022. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

akkor mondta volna, vagy elnézést kért volna, de semmi ilyesmiről nincs szó.

akartam vele tisztázni, de elzárkózott ettől.

2022. febr. 6. 20:55
 5/6 anonim válasza:
Az elzárkózás alatt pontosan mit értesz?
2022. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem erzelmileg is bunko, es visszadobta a labdat, mert se kedve, se fogalma sem volt rola, mit kellene ezzel kezdenie.

Bocsanatot semmikepp se kerj, legfeljebb ne szakitsd meg az ismeretseget. Bar sajat tapasztalatom, hogy utana ujra es ujra ki fog bukni, milyen bunko, igy nem szamithatsz csodara.

2022. febr. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!