Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet igaz volt az elso...

Lehet igaz volt az elso benyomasom?

Figyelt kérdés
Tavaly egy csoportos talalkozon megismertem egy szaktarsam, az elso benyomasom azt volt hogy nagyon nagykepu es lenezo... Aztan ramirt hogy talalkozzunk, aztan csomoszor talalkoztunk es tok joban lettunk es teljesen szimpatikus lett. Mostanaban valahogy nem keresett, de emlitettem h majd hetvegen menjunk inni (kivancsi leszek h ramir e meg). A lenyeg hogy volt egy esemeny a szaktarsakkal es ket lannyal egyutt erekeztem akik kevesbe menok (nem tul lanyosak, nem tudom hogy fogalmazzam) es amikor koszontem neki lattam azt arcan ezt a miajositen kifejezest.... Lehet megis stimmelt a 1.5 evvel ezelotti megerzesem?
2022. febr. 8. 18:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Mindketten lanyok vagyunk
2022. febr. 8. 18:46
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg elirtam, o mondta h menjunk el inni valamit
2022. febr. 8. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak veled akart találkozni, és nem számított a másik két lányra.
2022. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem valami jó az emberismeretem (minden hülyébe megbízok)...de általában az első benyomás döntő szokott lenni, alapból úgy nézek a másikra hogy biztos ilyen...biztos olyan. Aztán ha látok egyezést akkor könnyen mondom rá azt hogy egy nagyképű szar, de adj neki egy esélyt, ettől függetlenül még jóba lehettek. Nekem is van nagyképű haverom, idegesítő de elviselem.


29f

2022. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Az első benyomas mindig az igazi. Ösztönös, őszinte, minden egyéb hatás mentes. Vagyis a legjobb.
2022. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Én nem vagyok nagyképű és lenéző, de ha egy barátommal találkozni akarok, igencsak furán néznék, ha harmadmagával jönne.

Lehet, hogy magánügyeket akartam vele megbeszélni, vagy valami személyes gondomban kérem a tanácsát, különösen ha régen találkoztunk.

Ebben a sztoriban - ha jól értelmezem az egészet - te viselkedtél furán.

2022. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os valasz tolem is.
2022. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaaa nem, nem talalkozni akartunk, ez egy nagy esemeny volt es csak igy osszefutottunk egymassal
2022. febr. 8. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!