Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem érdeklem? (Részletek lent)

Nem érdeklem? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja ismerkedtem meg interneten egy emberrel, akivel azóta többször is találkoztam, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, rengeteg dologban egyetértünk, stb. Viszont egy dologban nem. Neki sok barátja van, nekem szinte csak ő. Annyira érdekes személyiség, hogy amikor több órán keresztül beszélgettünk (interneten) akkor tök vidám és felszabadult voltam, amint letettük a hívást, rögtön mélydepresszió szerű hangulatom lett. Én mindig azonnal válaszolok neki, az ő válaszára órákat kell várni általában, de emellett mondja hogy nagyon bír meg szeret velem lenni/beszélgetni. Nem tudok kiigazodni rajta. Mit tegyek, hogy ne legyek szomorú lassan FOLYAMATOSAN emiatt?

2022. febr. 23. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Korotok nemetek?
2022. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
a hülyeség a fejedben van.......tipikus energiavámpírnak tűnsz a leírás alapján, te ugrasz, mint egy kiskutya és nem tudod elfogadni, hogy a másiknak nem te vagy az élete, hanem még sok dolog van melletted amivel foglalkozik
2022. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Feltételekhez köti a kapcsolatot. Nem vagy annyira fontos neki. Beszélj vele nyugodtan, de nem szabad többet adni, mint kapni.
2022. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
15 (ő) - 17 (én) mindketten fiúk vagyunk
2022. febr. 23. 22:19
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Ismerős érzés. Azonban nem irányíthatja ez az életed, próbáld leszarni valamennyire. Te is válaszolj órák múlva, én is ezt szoktam csinálni, pedig ráérek, de nem válaszolok azonnal.
2022. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Túlságosan rákoncentrálsz. Keress te is több embert, mert ez így nem kiegyensúlyozott. Ez a mélydepresszió egy találkozás után létező jelenség, nézz utána. Megoldani úgy tudod, ha színesíted az életed.
2022. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

2-esnek:


Megértem hogy van élete is rajtam kívül, nem zaklatom hogy naa gyere már mit izélsz másokkal stb. Csak egyet kellene megértened: Én csak vele tudok beszélni, ő sok emberrel. Meg szoktam kérdezni, hogy mikor ér rá, általában soha nem ér rá velem beszélni (ugye annak ellenére hogy többször mondta hogy szeret velem beszélni), és elérhető folyamatosan, konkrétan semmit nem csinál (úgy látom), és így sem szeretne beszélni. Illetve nehezére esik válaszolni, akkor is ha azonnal látta az üzenetet.

2022. febr. 23. 22:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam válaszolni annak aki nem érdekel annyira de azért csípem egy kicsit. Aki érdekel és időm engedi avval írogatok és gyakran talizok is. 17 évesen azért erre nwm nehéz rá jönni. Főleg, hogy 1 hónapja beszelgetsz vele és neki ezen kívül vannak barátai akiket régebb óta ismer jóval. Ha nincs barátod az nagyon szomorú dolog, főleg ha 1 sincs akire számíthatsz. Barátkozz másokkal is, lepj be csoportokba. Mondjuk ha szereted az animeket, keress olyan csoportokat ami ilyen animések és ott már megis van az első téma ;) bár ha szereted nekem is irhatsz :D
2022. febr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8-as:


Pontosan mit értesz az alatt, hogy nem érdekel, de csíped kicsit?

2022. febr. 23. 23:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Pontosan azt amit jelent. Azaz ha olyan kedvem van vagy éppen unatkozok akkor tok elvagyok vele. De nincs meg aza baráti kapcsolat mint másoknál, egyszerűen haver akivel ha talizok elvagyunk de ennyi. Csúnyán mondva talán unalom űző.
2022. febr. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!