Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől lehet, hogy mindig...

Mitől lehet, hogy mindig minden kapcsolatom így végződik?

Figyelt kérdés
Alapvetően nincsenek barátaim,igazából csak a családom van nekem, nagyon összetartó családból származom. Kissé visszahúzódó 20 éves lány vagyok,csendesebb típus.régebben voltak barátaim, viszont már véget értek azok is. Most pedig, mindig az van, hogy bárkivel úgy alakul, hogy jóba leszünk, egy idő után nem vagyok már szimpatikus nekik, és szép lassan megszakad minden kapcsolat, elfejtenek, vagy max kihasználnak mar csak. Kollégiumban lakok, és ott is eleinte úgy tűnt, hogy jól ki jövünk majd a szobatársaimmal, de aztán folyamatosan elkezdek kiközösíteni, és szándékosan idegesíteni.(olyan dolgokat csinálni, amikrol tudják hogy zavarnak vele). Mitől lehet ez? Bárhol, bármilyen közösségbe kerülök, mindig ez lesz a vége, fokozatosan egy senkivé válok. Párkapcsolatom volt már több is, azok működtek is jól viszonylag, általában tetszeni szoktam a fiúknak. Csak egyszerűen barátokat nem tudok szerezni, vagy jó barátnőket, akikkel jókat tudok beszélgetni, közös programokat szervezni, stb

2022. febr. 24. 14:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban. 😁

Ha van kedved beszélgetni, írhatsz üzenetet. :)

2022. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!