Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Szerintetek mi lenne a legjobb döntés a jelenlegi helyzetben?

Figyelt kérdés
Még régebben barátilag elkezdtem ismerkedni egy lánnyal, és ez után lett pár új fiúbarátom és kiderült, hogy ez a lány neki nagy szerelme, de a lány már korábban elutasította. Időközben meg úgy néz ki, hogy a lánynak bejövök, és annak ellenére, hogy arcban nem éppen az esetem, azt vettem észre, hogy valamit enyhén én is kezdtem érezni iránta. Szerintetek jelen helyzetben mi lenne a legbölcsebb döntés? Nem akarom a mostanra egyik legjobb barátomat megbántani/ elveszíteni, de ennek a lánynak a barátságát sem adnám fel, mert az életem egy nehéz szakaszában úgy alakult, hogy ő állt mellettem.

2022. febr. 27. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Na most akkor tisztázzuk. Van X haverod, akinek Y csaj bejön. A csajnak meg te jössz be, neked meg full fogalmad sincs, mit érzel iránta.


Mit bölcs tenni? Szrd le! Ez nem a bölcsességen múlik. Először azt döntsd el, te mit akarsz a lánytól. Ne a haverodra alapozz. Őt már kikosarazta, ergo, ha össze is jöttök, az őt miért is bántaná? A csajt akkor sem kapja meg, ha fejre áll. Ez már el van döntve.

2022. febr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lényegében igen, az van amit mondasz. És eddig úgy volt bennem is, hogy a csaj egyáltalán nem az esetem, aztán mostanában mégis mintha éreznék valamit iránta.

Viszont jobban örülnék, hogyha inkább megmaradnánk baráti szinten, mert könnyebb lenne így nekem is, meg szerintem mindenkinek.

2022. febr. 28. 10:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy mindenkinek? Szerinted a lánynak, akinek tetszel miért lenne könnyebb? Hova tovább, miért akarna az után barátkozni veled, miután kikosarazod?

Szerintem vagy ténylwg nem érdekel komolyabb érzelmi szinten VAGY nem mered felvállalni a konfliktust. Minden esetre ha úgy döntesz, nem jössz össze vele, hagyd békén. Majd ő eldönti akar e azután a barátod maradni. Ha pedig nem (jogosan) akkor fogadd el.

2022. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!