Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Máshol kellene keressem a...

Máshol kellene keressem a barátokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a véleményetekre lennèk kíváncsi,hogy ti mit gondoltok erről, tehát,van egy 17 éves lány,aki jól tanul,humoros,ironikus, nagyon őszinte ha kell ha nem,nem fél semmitől,megmondja a magáèt, pozitív,mindig a megoldást keresi,soha nem adja fel, és magát adja, nem drogozik,nem cigizik,nem iszik,sokan mondják hogy érettebb a koránál, ha barátokra talál egy idő után vége lesz mert a barátok csak buliznak és isznak, a lány pedig otthon tanul inkább ezek helyett, maximum van 2 barátja, mégis szeretné hogy barátai legyenek, de valahogy sosem sikerül,mert a lány mindig felismeri az emberekben a rosszat, és előbb véget vet a barátságnak,mert a lány nem tud és nem is akar senkivel csak haszonbarát lenni, de nincs olyan baráti köre akiben megbízhatna, ez a lány én vagyok, szerintetek rossz helyen keresem a barátokat?, és inkább máshol kellene, más korosztályban?.
2022. febr. 28. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetnél kicsit nyitottabb, attól, hogy mások buliznak meg cigiznek(drog nálam is kizáró ok) nem égetnék fel minden hidat. A jót próbáld meg keresni másokban és legyél kicsit elfogadóbb. Az őszinteség nem gond, de ha másnak megmondod mit gondolsz róla mert megmondod a magadét azt nem őszinteségnek veszik hanem kritikának(erre én is ráfáztam párszor). Az hogy céltudatos,kitartó,pozitív, magadat adod az igen is jó és nem ez miatt van gond. Meg ahogy észrevettem lányoknál a barátságok gyorsabban megszakadnak mint fiúknál. Persze vannak kivételek, nem akarok általánosítani pusztán nekem ezek a tapasztalataim. Nem hiszem, hogy rossz helyen keresel, mindenhol lehet barátokat találni. Akár itt is. Mondjuk én mindenhol támadom az embereket, itt,fb-n,instán,snapen,tinderen,badoon,yubon, személyesen és csak összejön mégha kevés is. Szóval hajrá😁
2022. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!