Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a történetről? Van-e esélyem szerintetek a jövőben, hogy újra barátok legyünk?

Figyelt kérdés
Kb.2 éve ismertem meg egy lányt (én fiú vagyok) és egészen tavaly decemberig barátok voltunk. Voltak köztünk azért viták és rosszabb időszakok de mindig kitartottunk egymás mellett. Tavalyi évben volt egy elég rosssz időszakom és vele is türelmetlen voltam nem voltam megértő, mint előtte sőt kiakadtam sok mindenen és kb. Már zaklattam is ami után letiltott telefonon és minden közösségi oldalon..ez volt december elején azóta vele nem is beszéltem, viszont az anyukájával jóban vagyok és tőle is bocsánatot kértem, hogy így viselkedtem a lányával és ő próbál segíteni nekem mindenben, hogy újra barátok legyünk..mert látja rajtam, hogy megbántam amit tettem és sokat változott a viselkedésem és a hozzáállás om. Szokott mesélni a lányáról is és sokat beszélgetünk, stb.. Most három hónap után rákérdezett lányára, hogy vissza venné-e a tiltásokat vagy lenne kedve beszélgetni, de sajnos továbbra is ragaszkodik mindenhez..nem akar vissza tiltani illetve beszélni se velem..Mit gondoltok lesz még esélyem ezt rendbe hozni, lehetünk még barátok valaha és ha igen szerintetek mikor kb.? Leginkább azokat kérdezem akik voltak hasonló szituban.
2022. márc. 2. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok egy fiú barátommal, akivel előtte jártunk egy ideig, de szakítottunk, aztán évek múlva megtaláltuk egymást (csak online, személyes találkozó nem volt soha).


De olyan sokszor negbantott, néha egészen banális aprósagokban is, hogy x év barátság után letiltottam. Sms - t ír néha, (ott nincs letiltva) de nem reagálok rá és nem fogok soha többé.


Többször volt ilyen nem beszélünk időszak, de nálam betelt a pohár.


Nem mondom hogy nálatok is így lesz, a lány elhatározásatol függ az egész.

2022. márc. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Borzalmasan kesze-kusza ez a szöveg
2022. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Hát sajnálom.. valószínűleg nála is betelt a pohár, pedig tudom, hogyha kapnék egy esélyt biztos nem rontanám el mert azóta érzem igazán, hogy mennyire hiányzik. Remélem nálunk nem így lesz.. és nem ismerem a ti teljes történeteteket, hogy miket tett pontosan de hátha még az is megmenthető.


2. Bocsánat ha kesze-kusza olyan, mint a gondolataim jelenleg..de az első hozzászóló értette.

2022. márc. 3. 00:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szóba is áll veled ezek után valaha, akkor is garantálható, hogy a kapcsolatotok soha többet nem lesz már olyan, mint volt. Ha valaki eljut erre a pontra, onnan már nincs visszaút. Azzal pedig, hogy az anyjával nyomsát helyezel rá, nem tartod tiszteletben a kérését, zaklatod és nem hagyod élni csak egyre mélyebbre ásod ezt a gödröt. Ha igazán fontos lenne számodra, akkor nem nyomulnál ilyen undorító módon hanem hagynál neki időt és teret és nem vonnád be az anyját sem. De téged ő neked egyáltalán nem fontos, most is csak magadra gondolsz, gondolom ebből lett elege.
2022. márc. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kíváncsi rád. Ne alázd meg magad, szakíts meg minden kapcsolatot, aztán menj és rúgj be, üss bele a falba, sírj, menj fel gyalog a Kékesre, vagy csinálj bármit, ami megkönnyebbülést hoz, de a lányt ne keresd. Nem is értem, mi a kérdés, hiszen világossá tette, hogy nem kíváncsi rád, és hónapok alatt sem változott meg az álláspontja.
2022. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!