Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 16-22 eves lanyok, ismerkednet...

16-22 eves lanyok, ismerkednetek idösebb 30 körüli sraccal?

Figyelt kérdés
2022. márc. 5. 16:41
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem a saját korosztályodban keresel?

30 évesen mut akarsz egy általános iskolás lánytól?

2022. márc. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
76%

Eleve nem.

Jól tudom, hogy mire megy ki egy ilyen játék. És hidd el, aki olyan tini volt mint én, az szintén tudja.


Mellesleg, az idősebb 30 körüli nem srác. Középkorú. Egy kamasz szemében meg már vén csóka.

2022. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
na es mire megy ki egy ilyen "jatek"?
2022. márc. 5. 16:52
 4/49 anonim ***** válasza:
72%

a.) egy lúzer vagy, aki a saját korosztályába nem tud felmutatni semmit, emiatt kislányokra hajtassz akik azt hiszik már az nagy teljesítmény ha van egy gyári melód.

b.) szintén lúzer vagy, aki a saját korosztályába nem tud nőt szerezni, de kihasználva kislányok naívságát tudsz párt találni, visszaélsz a helyzettel.

c.) direkt ez a korosztály jön be akkor is ha az apjuk lehetnél, akkor is ha már a nagyapjuk. Akkor meg ha már nem "hamvas" a kamasz, kidobod és jöhet egy újabb - ilyen kapcsolatot nyilván egy ép önbizalmú nő se akar.

2022. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
sertegetes az megy azt latom te fotel harcos
2022. márc. 5. 17:03
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
nem
2022. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
95%
Akkor ird már le,miért célzottan ezt a korosztályt keresed?
2022. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
72%

2# 30 éves középkorú... én is így gondolom, de ezt írd le egy olyan kérdés alá ahol ezt vitatják kérlek, ha kell linkelem is.:D

Olyat kapsz utána egy ilyenért xd

2022. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
84%

4


Meglepődsz, de rengeteg ilyen ismerősöm van aki gimi után 35-40es pasihoz ment hozzá, gyerek is lett hamar, és túl pénzes se volt egyik se.

Nem mondom, hogy mindenki ilyen de na...


Ilyenkor gondolom a csaj önbecsülésével van valami probléma, vagy apakomplexus ?!


De akár lehet a ritka kivétel.


Amúgy nem értem, miért kérik számon a kérdezőt, egy ilyen jellegű kérdésnél ?!


Félreértés ne essék, nem tartozom a fenti "kategóriába".

2022. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
76%

5-ös:

Nem fotel harcos vagyok, épp a forgószékembe ülök és két beadandó közötti szünetet tartok. Szimplán csak szociológiai szempontból szánalmasnak tartom a törekvéseidet, és nem akarom, hogy kamasz lányok liliomtiprásába kezdj.

2022. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!