Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 16-22 eves lanyok, ismerkednet...

16-22 eves lanyok, ismerkednetek idösebb 30 körüli sraccal?

Figyelt kérdés
2022. márc. 5. 16:41
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
0%
én ismerkednék veled, írj egy privit ;)
2022. ápr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés értelmezése más szemszögből . Egy 22 éves nő és egy 29 éves férfi közt . Sok a 7 év különbség ? Nem valószínű. Ez még így rendben is lenne


Nah de .. egy 30 éves férfi mi a fenét akarna egy 16 éves lánytól ? Ez már nem normális kategória . Sok embernél .


25 éves vagyok . Eszembe se jutna 20 év alatti lánnyal ismerkedni .

2022. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

42


Olvass vissza, már kielemeztek mindent ami kérdésként felmerült benned.

2022. ápr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
4%
Igazából volt már olyan hogy a kiszemeltem vagy 35 volt, de a pillanatban mikor már ők is szeretnének valamit, akkor már nem érdekelnek.Volt hogy magamtól ismerkedtem 25-30 korúakkal, de tényleg mindegyikkel van valami.Valamelyik nem tudott felnőni és rajtam keresztül próbálja ki élni az ilyen hülyeségeit, a másik nem tiszteli a határaim és manipulálni próbál, a harmadiknak nincs semmi ambiciózusa, csak létezik, tengődik és mástól várja hogy az élete jobb legyen.Aztán ha nem úgy viselkedsz mint elképzelte akkor elhagy, ez mindnél igaz.(Plusz nagyon szeretik hajtogatni hogy érettebb vagy a korodnál, közben az elsőnek az utolsó szavai pont azok voltak, hogy neki túl komoly vagyok.)Kérdező, ajánlom terápiát, már azért is mivel a válaszok 99% tiszteletlenül válaszoltál. 👍17/l
2022. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

44


Kérdező se okés, de te se... hogy ilyen korúakkal jössz össze.

Nem ez a világ problémája, de azért érdemes elgondolkodni mindkét félnek, hogy vajon mi lehet a baj.


Én azt hallom általában, hogy apa komplexus, vagy családi problémák (kamaszkori lázadás stb) persze nem általánosítok, nem mindenki ilyen.


Nálad mi okozza ezt ?

2022. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy ez tényleg olyan, hogy fogalmad sincs mitől van, tehát ilyen téren megértem a kérdezőt.Szerintem nálam csak annyi volt hogy úgy gondoltam ők éretebbek lennének, mivel alapból nagyon fiatalkorom óta azt hallgatom, hogy a koromnál érettebb vagyok.Amibe igazából van valamennyi igazság, de a legtöbb része inkább az, hogy kevésbé mutattam ki érzéseket mint egy átlag ember.(Pl."Oh a gyereked sose panaszkodik semmi miatt, milyen jól kibír mindent, nagyon érett kis lány.")Viszont nem véletlenül írtam a kérdező "ellenébe", én már nem keresem a társaságát ennyivel idősebb pasiknak, ugyanolyan gyerekesek mint a korombeliek.
2022. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem. Legyen igazi férfi és ismerkedjen a korosztályával. Akkor még van rá esély, hogy nem egy emberi fertő
2022. ápr. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
55%

Szánom ezeket a férfiakat. Olyan érzés, mint egy diplomást látni alja munkát végezni...


Pedig én is dolgoztam Mekiben, raktárban, szórólapoztam anno. És teljesen rendben volt. Most is elfogadható diákmelónak tartom ezeket. De egy szakképzett embernek ez alja munka és csak azt mutatja, hogy nem ért el semmit a szakmájában, "lebukott" azok közé, akik érettségi előtt dolgoznak ilyesmit.


Mikor egy ilyen emberrel találkoztam diákként, sajnálatot éreztem, mert a fejemben egy tanult ember már nem ott tart, ahol én kezdtem.


Hasonlóan érzek ezzel a fiatalok után kajtatásban is. Ti megbuktatok, mint felnőttek. Ti vagytok azok, akik miatt jobbra törekszünk, mert nem akarjuk úgy végezni, mint ti, elmaradva, a korosztályukban alkalmatlannak titulálva. Mennyire szánalmas már, hogy valaki 10 évvel idősebb, mégis engem tart szórakoztatónak meg megfelelő partnernek...


És ha én felnövök és elérem a 30-at? Te itt fogsz tartani akkor is, nem együtt növünk fel, nem együtt fejlődünk, mert te megrekedtél.

2022. ápr. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
#48 . Ajha. Egyet értek veled . Teljesen igazad van :D
2022. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!