Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudassam vele hogy nem...

Hogy tudassam vele hogy nem szeretnék (ennyit) beszélgetni?

Figyelt kérdés
Néhány hete beszélgetek egy sráccal, edzésről ismerem, tehát majdnem minden nap találkozunk. Köztudott, hogy tetszettem neki, de rettegek, hogy még mindig érez valamit, randira hívott, de mindig valamire hivatkozva visszamondtam. Szívesen beszélgetnék vele néhányszor, de nem ennyit. Zavar hogy nagyon erőlteti a beszélgetést és nagyon kötötten ír, egyszerűen nem rudom magam igazán jólérezni. Csak üzenetben beszélünk, eszésen nincs sok lehetőség, de nem is akarnék. Nem akarok bunkó lenni, csak valahogy finoman a tudtára adni.

2022. márc. 13. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
válaszolj neki óránként 1x.. majd veszi a lapot.
2022. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a mostani barátaimnak is van, hogy fél naponta írok vissza vagy másnap mikor van időm meg kedvem.

Komolyan nem értem, hogy nem lehet ignorálni valakit ha csak üzenetben kommunikáltok.

Visszaírsz naponta 2x oszt jónapot. De gondolom ez nehéz annak aki a szabadidejét az instán meg a fb-on tölti és éjjel nappal aktív.

Valószínűleg akarhat többet is ha folyamatosan ír.

2022. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írd le neki konkrétan, ha nem gyerek, akkor megérti, vagy esetleg változtat.
2022. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írd meg neki, hogy te hogyan gondolod a dolgot, szabj egy határt, amibe ha beleegyezik, jó, ha nem, akkor meg nem. Esetleg ő is mondhat egy megoldási tervet.

Tudasd vele, hogy okés a vele való beszélgetések, de mivel szeretnél mással is foglalkozni, így egy korlátot kell bevezetned.

2022. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat talan nem kamu indokokkal kelett vna altatni hanem megmondani neki h nem jon be
2022. márc. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Majd abbamarad a dolog. Nekem is volt ilyen. Semmi célzás, ő csak barátkozik. Kérdeztem, mit akar, hát ő csak barátkozik. Véletlenül sem mondta volna, hogy tetszel, én meg barátzónába tettem. Úgy kell neki.

Aki szemmel láthatóan érdeklődött, azzal elmentem, abba is maradt a dolog, mert ugyan tudtam, mit akar, de teljesen máshogy gondolkodtunk. Ha csak írogat, gyáva nyúl.

2022. márc. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!